Nabídky slevového portálu využila naše čtenářka s nickem TTT. Na tom by nebylo nic divného, říkáte si možná. Nebýt jednoho malého „zádrhelu“ a Tořina skvělého vypravěčského talentu.

Jo slevy….Vlastně si už ani nepamatuji, kdy  jsem něco koupila za plnou cenu. Tedy krom jídla.

Loni jsem se nechala tak trochu unést kouzlem slevových portálů. No neberte to za tu cenu, že.

Vyzkoušeli jsme tatarák v středověké restauraci. Mám pocit, že  doby dávno minulé nepamatovala jen ta restaurace. Kráva, kterou použili na tuhle syrovou pochoutku, určitě pomáhala stavět vozovou hradbu za husitských válek. Žižku málem dotvořila tanečnice z jednoho hosta, když natřásala své vnady v křeči podbarvené jakousi keltskou skladbou. V druhém kole se mezi stoly totiž začala vrtět s šavlí.  Už nevrtí. Dnes tam prodávají kabelky.

Bez bázně jsem pak zakoupila ještě něco hadříků a botek. Špatně padnoucí  bota mi totiž nezkazí den tolik jako špatně připravené jídlo. Na baleríny jsem čekala dva měsíce, na triko jen osm týdnů a jinak  jsem byla celkem  spokojená.

Blížily se ale svátky a mne pohltil nápad :pořídit některé dárky z těch báječných nabídek, které mi chodily každý den na meil. Kupodivu jich den ode dne přibývalo. Nicméně jsem vybrala, zaplatila a vytiskla voucher. Jenže ouha.  Až v tomto okamžiku jsem zjistila, že k objednání zboží slouží jakési telefonní číslo, na které je možné se dovolat jen jednu hodinu denně.

Dala jsem se na vojnu a rozhodla jsem se bojovat. Ne, kecám. V slabých chvílích jsem si přehrávala dojemnou scénu, ve které se loučím se svými penězi srdceryvným monologem.

Nicméně jsem vyčíhla okamžik, kdy mělo být telefonní číslo aktivní a vytočila ho.  Prokazatelně východní přízvuk muže na druhém konci aparátu mi  sebral řeč i vítr z plachet.  Zbytkem živé vody jsem vzkřísila vzpomínky na školní ruštinu a z hovoru a křišťálové koule vydedukovala, že  mám prostě počkat, že to přijde poštou.

Tří nedělní očistec ukončil až pošťák s balíčkem. Otočila jsem do sebe něco životabudiče, abych získala odvahu zásilku otevřít. Největší překvapení bylo, že v balíčku bylo přesně to, co jsem čekala. Byla jsem přesvědčena, že z Austrálie pošlou diplomatickou nótu, že ten šutrák, co mi spadl ze srdce jim vypálil díru v některém z národních parků a požadují omluvu. 

Mám se ráda a tohle vánoční martyrium mi docela stačilo. Největší fuška bylo zrušit alespoň zčásti, všechny ty báječné a úžasné nabídky z mého meilu.

Užila jsem si to a slevy si chodím od letoška vychutnávat zásadně jen do obchodů a hypermarketů.

TTT

Milá Toro, přesně se dokážu vžít do vašeho příběhu, až na to, že u mě to bývá právě naopak. Objednávka proběhne bezchybně, zato zboží stojí za starou bačkoru. Tak co je lepší?

Text nebyl redakčně upraven

  • Jak jste na tom vy, milé ženy-in? Uvítaly byste lepší úroveň prodeje, nebo je vám to jedno a díváte se hlavně na cenu?
  • Co jste ochotné koupit ve slevách? Oblečení, obuv, doplňky, sportovní potřeby?
  • Vadí vám, že jde vlastně o loňské modely, nebo to nijak neřešíte?
  • Pro koho ve slevách nakupujte? Pro sebe, děti, nebo celou rodinu?
  • Jaký nejlepší úlovek jste ve slevách získala?
  • Co vám na výprodejích nejvíc vadí? Proč vás odrazují a co byste si ve slevách nikdy nekoupila?

Napište nám pro i proti názory na sezonní slevy a výprodeje.

Na vaše postřehy a příběhy se těším na adrese:redakce@zena-in.cz

Reklama