Duben a květen jsou k návštěvě Egypta nejideálnější.

Egypt pravidelně patří  na špičku žebříčku nejoblíbenějších letních destinací. Ročně zemi pyramid, nádherného moře a starověkých Bohů navštíví až 200 tisíc Čechů. Letos jich většina zamíří do moderní destinace Marsa Alam. Pojďte se do ní s námi podívat.

Egypt

Kdysi dávno to bývala malá rybářská vesnička. Dnes je Marsa Alam dynamicky se rozvíjejícím letoviskem, kde najdete veškerý komfort a zázemí pro ideální dovolenou.

Egypt

Nejjižnější středisko v Egyptě nabízí úchvatné pláže, ideální možnosti pro potápění a šnorchlování mezi korály, poznávání egyptské kultury a samozřejmě opalování na písečných plážích.

„Právě duben a květen jsou přitom k návštěvě Egypta nejideálnější.  Teplota vzduchu jen mírně překračuje 30 stupňů, moře má příjemných 25 stupňů,“ říká mluvčí CK Fischer Jan Osúch. V tomto období si také užijete spíše poloprázdná střediska, nebudete se mačkat při návštěvách měst a trpět vedrem při návštěvě starověkých památek.

Egypt

Piráti ve stínu pyramid

Egypt

Právě CK Fischer nabízí v letošním roce v Egyptě i dětské kluby, kde si děti mohou užívat pirátská dobrodružství. 

„Pokud vaše energií sršící děti touží po nekonečné zábavě, můžete je na část dne svěřit speciálně vyškoleným animátorům, které jsou tu pro ně a mají vždy po ruce zajímavý program,“ doplňuje Osúch s tím, že klubové hotely mají vždy ideální podmínky pro rodinnou dovolenou, tedy prostorné pokoje, stravování all-inclusive nebo dětská hřiště.

Egypt

Nabídku všech destinací, které cestovní kancelář Fischer nabízí a na jednotlivé hotely najdete na www.fischer.cz

S výběrem letos neotálejte

Vzhledem k tomu, že v letošním roce hlásí cestovky o 20 až 30 procent vyšší předprodeje letní dovolené, hrozí, že last momentová nabídka bude mnohem více přebraná než v minulých letech. V první polovině července pak bude zřejmě last minute dovolených vyložený nedostatek: především kvůli vysoké poptávce po termínech kolem státních svátků 5. a 6. července. Rozhodně tedy doporučujeme s výběrem dovolené nečekat na poslední chvíli.

Zajímavé stránky, kde najdete více informací:

Čtěte naše uveřejněné články:

Reklama