Přejete si dát pod stromeček těm, které máte nejraději takový dárek, který by je potěšil, a nedali by jej jen tak z ruky? Víme, že nakupování vánočních dárků není často jednoduché, protože jím obdarovanému chcete vyjádřit, jak moc pro vás znamená. Ulehčete si letos trápení a inspirujte se při vybírání žlutou od Kärcheru. Darujte pomocníka, který uleví od práce, a hlavně ji až několikanásobně urychlí.

Existují práce, které patří mezi ty oblíbenější a také ty, které patří mezi méně oblíbené, jako je například mytí podlahy. Ať už používáte koště a kýbl nebo mop, stále vás sužuje špinavá voda, neustálé ohýbání a poté několik desítek minut, než podlaha uschne. Takže celé vytíraní opravdu spolyká mnoho času. Podlahová myčka Kärcher FC 5 Cordless celý proces vytírání zjednoduší a urychlí. Je určena na tvrdé podlahy a umožňuje zároveň stírat a odsávat jak vlhké, tak i suché nečistoty. Automaticky zvlhčované, rotující válce z mikrovláken spolehlivě pojmou veškerou špínu. Díky šikovné funkci čištění zůstanou válce bez nečistot a připravené k použití. Můžete je snadno vyprat v pračce až na 60°C. Praktická je i nádržka na špinavou vodu, kterou snadno vyprázdníte, aniž byste se dostali do kontaktu s nečistotami.

Ve srovnání s běžnými metodami šetří přístroj až 85 % vody, a přesto nabízí prvotřídní výsledky čištění. Podlahy jsou do 2 minut suché. V pohybu vás neomezuje žádný kabel, protože energii pro práci myčky dodává Lion baterie. Myčka vytře na jedno nabití 60 m2.  Navíc je její ovládání tak jednoduché, že máte pocit, že ona vede vás, a ne vy jí.

Doporučení: 9 990 Kč

Snad ještě méně oblíbenou činností je mytí oken. Jestli jsem mluvila o zdlouhavosti při vytírání, tak špinavá okna se zdají přímo jako nekonečný příběh. Ve chvíli, kdy jsou okna konečně umytá, začíná boj se šmouhami. A ten se často zdá jako předem prohraný. Nová aku stěrka Kärcher WV 6 Plus na okna díky inovativní technologii tekutého silikonu umožňuje efektivní čištění všech hladkých povrchů až do úplného okraje. Silikon je měkký a flexibilní, a tak zcela přilne k ploše. Tak dokáže bezezbytku vysát veškeré kapky. To ocení zejména majitelé francouzských oken nebo vitrín. Výkonná baterie hravě udrží aku stěrku v provozu až 100 minut po jednom nabití, přičemž zbývající čas zobrazí displej na rukojeti. Zařízení je ergonomické a úžasně lehké, tudíž perfektně padne do ruky. Práce s okenním vysavačem Kärcher WV 6 Plus je vždy rychlá, příjemná i hygienická. A V kombinaci se správným prostředkem a rozmývákem s potahem z mikrovlákna budou okna čistá a vyleštěná již po jednom tahu.

Doporučená cena: 2 490 Kč

Neméně práce na vás čeká i okolo domu a na zahradě. Je potřeba očistit chodníčky, zahradní nábytek, květináče, kola a spousta dalších věcí. Těchto činností se většinou chopí muži. Můžete jim celou práci zpříjemnit, urychlit, ale hlavně udělat hezky hravou. 

Bateriová ruční tlaková pistole KHB 5 battery set je díky své flexibilitě a 18 V baterii, která zajišťuje nezávislost na elektrické přípojce, ideálním řešením pro rychlé čištění květináčů, zahradního nábytku, ale i jízdních kol a dalších věcí na zahradě či okolo domu.  Výhodou setu je plochá tryska pro šetrné čištění a tryska rotační, která si hravě poradí i s velkým znečištěním. Takže je vše vyčištěné snadno rychle a hlavně hravě.

Doporučená cena: 6 490 Kč

Potěšte na Vánoce své blízké šikovným a praktickým dárkem, který v rohu domu neskončí. Naopak jej budou chtít mít všichni stále po ruce. A ještě zbyde více času na společné chvíle.

Více tipů na vánoční dárky, se kterými jistě pod stromečkem zabodujete, naleznete na www.karcher.cz.

Reklama