sd

V neděli oslavíme den všech zamilovaných – svatého Valentýna. Nejedná se však o americký svátek, na který mnozí často nadávají jako na nevkusný a nečeský. Jedná se o starořímský den lásky a náklonnosti mezi partnery. A proto bychom se neměli bránit jeho slavení ani v našich končinách. Užijte si tento svátek i vy, buďte hýčkána a rozmazlujte svého partnera, zasloužíte si to oba.

  • Šaty dělají člověka - Kdy jindy, než na Valentýna, byste měla vypadat opravdu sexy. Na výběru šatů si dejte opravdu záležet, i když budete se svým partnerem doma. Vezměte si svůdné šaty, které vám sluší a hezky zvýrazňují postavu. Volná trička a kalhoty si nechte na 15. února. Valentýnu sluší výrazně červená barva. V mužích tento odstín podněcuje touhu. Tajemnou a zároveň elegantní z vás pak udělá černá. Doplňkem ke spodnímu prádlu je pak vhodně zvolený šperk. Chybět by vám neměly vysoké podpatky. I když doma normálně v botách nechodíte, tak na Valentýna můžete nějaký ten „přešlap“ udělat.
  • Sladká tečka v podobě spodního prádla - Kromě výběru vhodných šatů, byste si měly dát záležet i na tom, co máte pod nimi. V tento den se nebojte popustit uzdu své fantazii. „Pokud nemáte příliš rády satén nebo krajky, tak jim tento den dejte šanci, protože na ženském těle vypadají neodolatelně. Pohodlná bavlna se hodí na běžné nošení, ale v mužích moc sexuální touhy nevzbudí. Kromě klasického dvoudílného prádla můžete zvolit i sexy upnuté body. To má dvě velké výhody: vypadá velmi dráždivě a ještě perfektně vytvaruje postavu do úzkých šatů. Pokud normálně nenosíte podvazky, tak si je na 14. února zkuste obléct. Jistě tím nečekaně překvapíte partnera. Nejste úplně spokojená s postavou? Pak si přes prádlo vezměte hravý saténový župánek, který nějakou tu nedokonalost dobře zamaskuje,“ říká módní odbornice Barbora Holá z Vivantis.cz.

sd

  • Přírodní afrodiziaka povolena - Svoji drahou polovičku byste měla překvapit i romantickou večeří. Kachnu nebo knedlo zelo vepřo si nechejte na posvícení. Na Valentýna dejte přednost studené kuchyni ve stylu fingerfood jako jsou jednohubky či minisendviče. K tradiční romantické večeři letos přisypte trochu čarovných ingrediencí, které vás nenechají chladnými. Vyzkoušejte sílu afrodiziak a proměňte letošní valentýnskou noc v nezapomenutelnou. Skvělý je například tymián, o kterém se říká, že umí vybudit milostnou touhu. Zapomenout byste jistě neměli také na celer, ten je známý svým afrodiziakálním účinkem u mužů.
  • Domácí spa zážitek - Zkuste svého miláčka překvapit romantickým večerem ve spa stylu. Nemusíte chodit do luxusního welness. Stačí, když proměníte koupelnu v nevšední lázně s pěnivou vodou a množstvím vonných svíček. Atmosféru umocní romantická hudba a vonné esence. Horkou lázní však překvapení nemusí skončit, po příjemné koupeli vaše láska jistě ocení něžnou masáž. K umocnění atmosféry použijte vonné oleje, které rozproudí ty pravé erotické vibrace.

sd
Foto: PartyLite

  • Originální dárek - Od muže na Valentýna pravděpodobně dostanete kytici, ti „kreativnější“ ji možná doplní o parfém či o voucher na masáž. Jsou to samozřejmě krásné dary, které žena ocení. Zkuste ale vy letos dát svému partnerovi něco originálního a dokažte mu tak, že jste žena jeho srdce. Miluje fotbal? Tak mu kupte roční předplatné na stadion. Má rád dobrodružství? Pořiďte mu skok padákem a uvidíte, že na tento Valentýn nikdy nezapomene.

Čtěte také:

Reklama