Jistě nám dáte za pravdu, že v čistém a útulném prostředí se nám relaxuje lépe než tam, kde kolem sebe vidíme chaos a nepořádek. Je dokázáno, že čisté prostředí má blahodárný vliv na psychiku. Až 70 % žen uklízí pravidelně každý den a většina žen před svátky či významnými událostmi v rodině dává přednost velkým, tzv. generálním úklidům. Přitom více než polovinu Čechů úklid nebaví.

p1.jpg

Tipy, jak se téměř o nic nestarat, a přitom zažít romantiku ve dvou

1. Večeři si objednejte! Proč trávit hodiny u plotny, abychom dokázali partnerovi lásku, když si můžeme skvělou večeři objednat? Vaši lásku k partnerovi to nijak nezmenší a partner ocení víc objednanou večeři a usměvavou ženu, než nervózní partnerku, která se snažila připravit večeři.

2. Pokud máte možnost hlídání dětí, využijte toho! Pokud tuto možnost máte, nechce děti přes noc u prarodičů či dobrých přátel. Honba za dokonalým večerem by totiž mohla pokračovat snahou nahnat děti co nejdříve do postele a jak se často stává, v tyto momenty děti často neusnou tak rychle, jak bychom si přáli.

3. Pohádkově uklizený byt! Uklízet na Valentýna se přece nehodí. Radši si dopřejte celý večer v peřinách s drahou polovičkou. Pusťte si oblíbené filmy, čtěte si, povídejte a nestarejte se o čas. Úklid nechte na svém robotickém pomocníkovi. Abyste nemuseli vstávat, zadejte příkaz k úklidu pomocí mobilní aplikace. Ano, čtete správně, robotické vysavače iRobot ovládáte přes aplikaci HOME. Zatímco se budete oddávat peřinovým hrátkám, Roomba j7+ dokonale vysaje všechna zákoutí vašeho domova. Nemusíte se bát, že by robot nějaký kousek vynechal. Díky inteligentnímu mapování prostoru Imprint si pamatuje, v jaké místnosti se nachází, a přizpůsobí tomu úklid. Jakmile začne cítit, že mu dochází „šťáva“, dojede se sám dobít a poté začne uklízet v místě, kde předtím skončil.

p2.jpg

4. Roomba nebude sedět v koutě! Nenechávejte roboty samotné. I oni umí zažehnout velkou lásku, Roomba j7+ si perfektně rozumí s robotickým mopem Braava Jet m6. Díky technologii Imprint Link spolu roboti komunikují a vyrážejí uklízet synchronizovaně, jeden po druhém. Nejprve Roomba místnost důkladně vysaje a jakmile zajede do dokovací stanice, vyráží Braava vytírat, takže zatímco vy si můžete užívat se svým milým, váš domov bude jako ze žurnálu. Jednatel společnosti iRobot dodává: „Velikost uklízené plochy není pro robot Roomba j7+ limitující, protože ten se v případě slabé baterie sám zajede dobít a pokračuje v úklidu tam, kde skončil. Po úklidu se sám vysype do nové čisticí stanice Clean Base™. Jeho praktické zpracování znemožňuje únik prachu a nečistot zpět do okolí. Tento robot se také chlubí třístupňovým čistícím systémem AeroForce. Tento systém soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče, čímž vzniká silný vakuový efekt. Schopnost spolupracovat s robotickým mopem Braava Jet m6 je jen třešničkou na pomyslném dortu. Komunikace mezi těmito dvěma přístroji je dokonalá. Stejně jako je komunikace důležitou součástí lidských vztahů, neméně důležitou součástí je i toho světa robotického. Váš domov tak bude vždy skvěle uklizený a vám zbude více času na vaše blízké.“

5. Dárek až ke dveřím! Máte vymyšlený dárek na Valentýna, ale nestíháte pro něj vyrazit do města? Nevadí, Kombinace dobrého nápadu, chytrého telefonu a služeb kurýra, je sázkou na jistotu. Překvapení dorazí až k vašim dveřím a pro vás více času na volbu toho nejvíce sexy outfitu na romantický večer.

Dokonalému Valentýnu už tak nestojí nic v cestě.

Více na IROBOT.CZ

Reklama