7 tipů, jak si užít Valentýn

Letošní svátek sv. Valentýna bude trochu jiný. Nemůžete vyrazit do kina, na večeři do restaurace ani za romantickou koupelí ve dvou do wellness centra. To hlavní si ale užijete i letos, a to vaši drahou polovičku! Přinášíme vám 7 tipů, jak si i v této době užít Valentýn naplno a svou lásku překvapit.

1. Květina

Může se to zdát jako banalita, ale právě obyčejná květina bývá dost často opomíjená. Přitom dokáže navodit tu správnou atmosféru hned mezi dveřmi a při setkání venku už na dálku rozzáří tvář obdarované osoby úsměvem.

2. Valentýnka

Pošlete své drahé polovičce romantický vzkaz. Nic vás to nebude stát a za minutu máte hotovo. Pokud nejste úplně Shakespeare a psaní nemáte v malíku, pomůže vám náš generátor valentýnek, ve kterém si vyberete zprávu přesně podle vašich představ, jednoduše zkopírujete a odešlete.

3. Láska prochází žaludkem

Do luxusní restaurace sice nezajdete, ale uvařit můžete i ve vlastní kuchyni. A ve výsledku si večeře připravené s láskou doma bude každý vážit mnohem víc. U notorických odpůrců vaření je navíc tohle Valentýnské snažení skutečným překvapením.

4. Svařák pod hvězdami

Přijde vám, že balkóny a terasy jsou v zimě naprosto nevyužitelné prostory? Vyvedeme vás z omylu. Stačí na večer připravit několik polštářů, přikrývek a pohodlnou nafukovací postel, aby vám nebyla zima, a schoulit se k sobě se svařákem v dlaních.

5. Kino v obýváku

Pokud máte tu možnost půjčte si promítačku, ale spolehlivě postačí i vaše běžná televize. A dál už potřebujete jen sehnat film, který vaše láska zbožňuje, namíchat drink a koupit popcorn, který se dá jednoduše připravit v mikrovlnné troubě.

6. Romantická koupel

Veřejné wellness není jedinou možností, jak zajistit romantickou koupel. Můžete napustit vanu, rozsvítit pár svíček, přidat vonné oleje, rozsypat okvětní plátky růží a máte vyhráno. Další variantou je vířivka Marimex, kterou umístíte třeba do obývacího pokoje.

7. Doslova žhavý Valentýn

Nic nesblíží tolik jako společné chvíle v sauně. A víte, že si je můžete užít i přímo u vás v bytě? Infrasauna je ideálním prostředkem k domácí relaxaci a zakončení pohodového valentýnského dne. Prohloubí intimitu a nastolí romantickou atmosféru nejtěžšího kalibru.

Více informací na Marimex.cz

Reklama