lazne

Je snem nechat se hýčkat, opečovávat a věnovat se pouze sama sobě při relaxování daleko od ruchu pracovního a rodinného života. Během týdne v lázeňském zařízení nemusí zůstat pouze u snění. Můžete si užít čokoládových procedur, rozhýbat tělo pod dohledem certifikovaných fyzioterapeutů nebo se vrhnout do zkrášlování svého zevnějšku. To vše se bude dít v prostředí disponujícím unikátním klimatem a léčivými přírodními zdroji, které nemají obdoby.

Portál www.lecebne-lazne.cz vám poradí, které z 93 zařízení v České republice je nejvhodnější k odpočinku či léčbě momentálních neduhů právě pro vás. Stačí si tedy říci, jestli se chcete zbavit přebytečných kil, svěřit se do péče kosmetických odborníků nebo třeba odplavit nahromaděný stres.

O exotiku není nouze

O vysoké úrovni tuzemského lázeňství vás přesvědčí množství zajímavých a exotických procedur. Dopoledne se zabalíte do banánových listů a budete si užívat zvláčňování vaší pokožky, zatímco odpoledne na vás čeká protistresová masáž lávovými kameny.

laznePři koupeli s esencí z čajové růže si nejlépe odpočinete od rodinných povinností a pracovního stresu. V odlišném prostředí se dostanete do psychické rovnováhy, zatímco se kvalifikovaný personál postará o tělesnou schránku.

Na své si přijdou milovnice netradiční terapie při skořicovém zábalu s výtažky ze zázvoru a lískového oříšku. Tento zábal zlepšuje buněčný metabolismus a stimuluje odvod toxických látek z těla lymfatickým systémem. Krevní oběh se podpoří a vy se budete cítit jako nový člověk.

Nemoci z kola ven

Lázně vznikly především jako místo pro odpočinek a léčení různých nemocí. Jsou tedy synonymem pro regeneraci těla i ducha. Od ostatních wellnessových zařízení se odlišují zejména zcela odborným přístupem k zákazníkovi. Kdykoli se rozhodnete navštívit tuzemské lázně na jakkoli dlouhou dobu, vždy vám nabídneme vyšetřeni lékařem, který stanoví odbornou diagnózu a následně doporučí optimální metodu léčby.

Procedury, které následně absolvujete, budou přizpůsobené přímo vašim neduhům. Staletími ověřené účinky čistě přírodních léčivých zdrojů povedou ke znatelnému zlepšení zdravotního stavu. Ať už čerstvě přemýšlíte o pobytu v českých lázních, nebo se tam po několikáté vracíte, vždy se můžete spolehnout na profesionální péči.

Kam vyrazit?

lazneZbývá jen vymyslet, kam vyrazit. To záleží pouze na vaší náladě a očekáváních, protože naše vlast nabízí něco lákavého pro každého z nás. Začít s hledáním můžete, jako vždy, na internetu. Portál www.lecebne-lazne.cz nabízí celou plejádu míst k regeneraci vašeho těla. V seznamu se nachází všechna lázeňská zařízení ČR, která jsou členy Svazu léčebných lázní ČR (garanta kvality lázeňské péče), a proto stojí za návštěvu.

Navštivte www.lecebne-lazne.cz a vyberte si místo pro ideální odpočinek. Vaše tělo vám poděkuje.