Krátké, volné, krajkové nebo pouzdrové - léto a horké počasí přeje světlým oděvům a nejpohodlnější variantou budou určitě šaty. Přinášíme vám tip na různé střihy a typy šatů. Které z nich vás zaujmou?

jhh

hjj

jjj

hjjnh

Produkty si můžete zakoupit na www.zoot.cz. Nebo stačí přímo kliknou na fotku vámi vybraného produktu.

O oblečení v bílé barvě se musíte pečlivě starat. Přinášíme vám tip, jak udržet vaše prádlo neustále čistě bílé. Vyzkoušejte Vanish Gold Oxi Action.

Vanish Gold Oxi Action na bílé prádlo představuje superrychlý a účinný způsob udržování bílých oděvů i jiných látek bez poskvrnky. Má posílené složení standardu Oxi Action a působí na všechny druhy odolných skvrn. Výsledky se dostavují už za 30 vteřin a oblečení je po jeho použití zářivě bílé. K dosažení intenzivního čištění stačí do pračky přidat jednu odměrku prášku Vanish.

h

Vedle bělení lze prášek i gel použít na odstranění skvrn od malin nebo červeného vína, ale poradí si i s dlouho zaschlými skvrnami od trávy, bláta nebo krve. Pro odstranění skvrn z látky stačí do běžného pracího prostředku přidat půlku odměrky, v případě odolných zaschlých skvrn celou odměrku. U opravdu odolných skvrn je vhodné oblečení namočit a předčistit.

b

Reklama