whirlpoolJedním z důležitých kritérií je pro mnoho lidí při výběru pračky její hlučnost. Důvodem je možnost využívání levnějšího nočního proudu či umístění spotřebiče do obývacích částí bytu. Whirlpool představuje nejtišší vrchem plněnou pračku na trhu* - pračku s technologií ZEN.

Obliba vrchem plněných praček neustále roste díky jejich zvětšující se kapacitě a malé prostorové náročnosti. Dnes tvoří 30 % trhu a právě pračky Whirlpool patří mezi nejprodávanější značky. Ostatně společnost na výrobu elektrických praček se ždímačkami Upton Machine Company, předchůdce dnešní Whirlpool Corporation, byla založena již v roce 1911 v Benton Harboru v americkém státě Michigan a whirlpoolspolečnost Whirlpool tak letos oslaví již 100leté výročí.

A právě v rámci oslav 100 let přichází společnost s novou technologií vrchem plněných praček a představuje tak nejtišší vrchem plněnou pračku na trhu* AWE 9630. Technologie ZEN nahrazuje tradiční řemenový pohon vysoce výkonným trakčním motorem, který otáčí buben přímo. Výsledkem je účinné odstřeďování při nižších otáčkách, což znamená méně vibrací a méně hluku, ale současně vyšší účinnost a spolehlivost.

Pračka s technologií ZEN navíc patří do „zelené řady“ spotřebičů Green Generation a nabízí tak řadu úspor. Inteligentní technologie 6. smysl také rozezná množství prádla, které a odpovídajícím způsobem nastaví zdroje, takže umožňuje dosáhnout až 30% ** úspor energie, vody a času. Navíc je pračka v energetické třídě A++.whirlpool

 

* Úroveň hluku při praní (51 dBA) a při odstřeďování (72 dBA), měřená u shora plněné pračky Green Generation společnosti Whirlpool, a to u normativního programu při 1200 otáčkách za minutu. Srovnává se s deklarovanými hladinami hluku u konkurence, u standardních shora plněných praček na trhu (šířka 40 cm) s kapacitou 6. litru.

 

whirlpool** srovnání mezi 6 kg náplní a 1 kg náplní u pračky Whirlpool s technologií 6. SMYSL, program bavlna 60°

Více inspirace najdete na stránkách www.whirlpool.cz

 

Reklama