HOUSE OF MARLEYChvilky relaxace, cestování, sport, volný čas – během všech těchto příjemných chvilek nás provází hudba. Abychom si mohli pořádně vychutnat všechny tóny naší oblíbené muziky, je dobré sáhnout po kvalitních sluchátkách, která nám nejen bezvadně padnou, ale také umožní ten nejčistější poslech. Pokud jsou navíc ještě designová, mohou být i stylovým doplňkem. Sluchátka do uší značky HOUSE OF MARLEY jsou vyrobena z kvalitního dřeva pro dokonalý přenos zvuku, perfektně sednou díky ušním silikonovým nástavcům několika velikostí a navíc skvěle vypadají. Kolekce sluchátek do uší nabízí dvě řady – JAMMIN´ a FREEDOM, ze kterých si jistě vyberou i nároční posluchači hudby. Kromě kvality nesoucí odkaz muzikantské legendy Boba Marleyho, jde v produktech House of Marley ruku v ruce také péče o životní prostředí – všechny komponenty sluchátek jsou z recyklovaného anebo přírodního materiálu. Vyberte si svou variantu odpovídající vašemu životnímu stylu a rozzařte svůj den příjemnou hudbou!

Všechny produkty značky Marley jsou k dostání na www.designbag.cz/marley.

Legendárního zpěváka Boba Marleyho ani není třeba představovat. Jeden ze spoluzakladatelů reggae, jamajský zpěvák, skladatel a kytarista byl kromě hudby znám také svou láskou k přírodě, svou vizí lepšího světa. V jeho odkazu pokračuje také jeho syn Rohan Marley, zakladatel značky HOUSE OF MARLEY, ve které se snoubí kvalita, preciznost, šetrnost k životnímu prostředí a také svěží, neotřelý vzhled.

Vybírat můžete z těchto řad sluchátek:

JAMMIN´

Základní řada sluchátek do uší nabízí dvě varianty.

HOUSE OF MARLEYZákladní, malá sluchátka veselých barev SMILE JAMAICA – ačkoliv jsou menších rozměrů, hudba z nich zní rázně a basy skvěle vibrují. Všechny komponenty jsou z přírodních a recyklovaných materiálů, pro větší pohodlí jsou na výběr hned tři velikosti ušních silikonových nástavců, které poskytují dokonalou izolaci okolního hluku. Ozvučnice je vyrobena z certifikovaného FSC afrického sapele/bukového dřeva a recyklovaného hliníku. 1,3 m dlouhý kabel s textilním povrchem rastafariánského vzoru zabraňuje nepříjemnému zauzlení během používání. Je speciálně vyroben tak, aby eliminoval statickou elektřinu, takže zvuk je jasný a zřetelný. Na výběr jsou čtyři veselá barevná provedení – Curry, Fire, Lilly a Rasta, ke každým sluchátkům navíc praktický obal z bio bavlny. Sluchátka Marley – SMILE JAMAICA jsou k dostání ve vybraných prodejnách, např. síť Datart, nebo na http://www.designbag.cz/marley-smile-jamaica/ za cenu 629 Kč.

HOUSE OF MARLEYSluchátka PEOPLE GET READY jsou pro všechny milovníky hudby, kteří nechtějí obětovat styl a lásku k přírodě. Unikátně vyrobena z ekologických a recyklovaných materiálů, představují dokonalý balance mezi vyjádřením životního stylu a vysokou kvalitou přenosu zvuku. Sluchátka perfektně snímají basy a umožňují vychutnat si každý jednotlivý tón hudby. Ke sluchátkům jsou rovněž tři velikosti ušních silikonových nástavců a látkový obal z bio bavlny pro ochranu sluchátek. Ozvučnice je vyrobena z certifikovaného FSC afrického sapele/bukového dřeva a recyklovaného hliníku. 1,3 m dlouhý kabel s textilním povrchem zamezuje nepříjemnému zauzlení během používání. Je speciálně vyroben tak, aby eliminoval statickou elektřinu, takže zvuk je jasný a zřetelný. Na výběr jsou čtyři barevná provedení – Midnight, Rasta, Roots a Royal. Sluchátka Marley – PEOPLE GET READY jsou k dostání ve vybraných prodejnách, např. síť Datart, nebo na http://www.designbag.cz/marley-people-get-ready/ za cenu 749 Kč bez ovladače, za cenu 879 Kč s ovladačem.

FREEDOM

Řada propracovanějších sluchátek nabízí dvě řady pro dokonalý poslech hudby:

HOUSE OF MARLEYSluchátka REDEMPTION SONG ocení i skuteční hudební fajnšmekři. Do detailu propracovaná sluchátka umožní dokonalý hudební požitek z poslechu – silné basy zní z upraveného akustického systému s high definition 9 mm dynamickými měniči v ozvučnici z certifikovaného FSC javorového afrického sapele dřeva, které se používá k výrobě akustických kytar. Kromě dřeva byl použit také recyklovaný hliník. Konstrukce reproduktorů má speciální ventilační otvory, které zamezují nevhodným turbulencím vzduchu a poskytují tak mimořádně přirozený, bohatý zvuk. Ke sluchátkům je pět velikostí ušních silikonových nástavců pro dokonalý komfort a izolaci okolního hluku a látkový obal z bio bavlny a kůže pro ochranu sluchátek. Pohodlí při manipulaci zajišťuje 1,3 m dlouhý kabel s textilním povrchem rastafariánského vzoru, který zabraňuje nepříjemnému zauzlení a ovladač na kabelu, který je speciálně vyroben tak, aby eliminoval statickou elektřinu, takže zvuk je jasný a zřetelný. Na výběr jsou dvě barevná provedení – Midnight a Mist. Sluchátka Marley – REDEMPTION SONG jsou k  dostání ve vybraných prodejnách, např. síť Datart, nebo na http://www.designbag.cz/marley-redemption-song-ie/ za cenu 1.349 Kč bez ovladače, za cenu 1.599 Kč s ovladačem.

HOUSE OF MARLEYSluchátka ZION nabízejí jednoduše vynikající zvuk. Spojte svou duši s hudbou, kterou posloucháte, tato sluchátka vám ji zprostředkují naprosto čistě. Silné basy zní z upraveného akustického systému s high definition 9 mm dynamickými měniči v ozvučnici z certifikovaného FSC dřeva - javorového anebo afrického sapele, které se používá k výrobě akustických kytar. Kromě dřeva byl použit také recyklovaný hliník, který se ve spodní části zajímavě zužuje a díky vroubkům dodává sluchátkům neotřelý, unikátní vzhled. Ke sluchátkům je pět velikostí ušních silikonových nástavců pro dokonalý komfort a izolaci okolního hluku a látkový obal z bio bavlny a kůže pro ochranu sluchátek. Pohodlí při manipulaci zajišťuje 1,3 m dlouhý kabel s textilním povrchem rastafariánského vzoru, který zamezuje nepříjemnému zauzlení během používání a ovladač na kabelu, který je speciálně vyroben tak, aby eliminoval statickou elektřinu, takže zvuk je jasný a zřetelný. Na výběr jsou dvě barevná provedení – Midnight a Mist. Sluchátka Marley – ZION jsou k  dostání ve vybraných prodejnách, např. síť Datart, nebo v e-shopu na http://www.designbag.cz/marley-zion/ za cenu 1.999 Kč s ovladačem.