Nově také s přírodním třtinovým cukrem

Nescafe

Značka NESCAFÉ přichází na trh s novinkou v podobě NESCAFÉ 3in1 Brown Sugar, exkluzivně s přírodním třtinovým cukrem, která potěší všechny milovníky slazené bílé kávy. Díky rychlé a snadné přípravě zaženete chuť na sladké během pár vteřin a budete si tak moci užít chvilku pohody s chutnou kávou kdykoliv a kdekoliv – samostatně balenou porci tohoto oblíbeného nápoje můžete jednoduše vložit do kabelky, kapsy nebo batůžku. Mějte vzpruhu v podobě NESCAFÉ 3in1 vždy po ruce.

Nescafe

V hektických dnech jistě oceníte povzbuzení v podobě lahodné kávy, jejíž příprava zabere minimum času. Novinka NESCAFÉ 3in1 Brown Sugar je ideálním řešením vždy, když si chcete pochutnat na lahodné kávě a dodat tělu energii pro další činnost. Lze ji připravit kdykoliv a kdekoliv, stačí jedno balení NESCAFÉ 3in1, trocha horké vody a během pár vteřin je káva hotová.

NESCAFÉ 3in1 Brown Sugar obsahuje přírodní třtinový cukr, můžete tak zahnat chuť na sladké, aniž byste museli sáhnout po čokoládě. Výhody třtinového cukru spočívají v tom, že při zpracování nebyl zbaven cenných látek a minerálů a při výrobě se nepoužívají chemikálie.

Nescafe

Novinka NESCAFÉ 3in1 Brown Sugar obsahuje 10 samostatně balených porcí kávy a je k dostání v běžné maloobchodní síti za doporučenou cenu 49,90 Kč.

Reklama