A přitom vůně hrají důležitou roli v našem každodenním životě. Ani nevnímáme, jak mohou ovlivnit naši sebedůvěru a způsobit, že se cítíme neohrožení při přijímání nových sportovních výzev. Úsilí se vyplatí; nejenže budete zdravější, vaše postava bude vypadat lépe, nemluvě o skvělé náladě po tréninku.  Proč si to tedy trochu nezjednodušit a nezpříjemnit?  Jak byste se tedy měli starat o vaše oblečení, aby krásně vonělo a bylo plné svěžesti?

Lenor Unstoppables - oficiální partner FC Bayern Mnichov – nabízí vonné perličky s koncentrovanými složkami, které vám umožňují kontrolovat intenzitu vůně při každém praní. Stačí nasypat do bubnu pračky správné množství vonných perliček, vložit oblečení a přidat prací prostředek.  Vonné perličky se během praní rozpustí, uvolní vůni a vašemu prádlu dodají nepřetržitou svěžest, která vydrží až 12 týdnů u uloženého prádla nebo do dalšího praní. Díky inovativní formě obsahují vonné perličky Lenor Unstoppables několikanásobně větší množství vůně než aviváž Lenor. Co víc, vonné perličky lze použít pro všechny druhy tkanin, včetně sportovního oblečení, aniž byste se museli obávat o jejich funkčnost. Je jedno, jestli se věnujete józe, běhu nebo crossfitu, vonné perličky jsou bezpečné pro technické materiály a membrány.  Díky tomu si tak nyní můžete i během sportu vychutnat vrcholnou svěžest.
5bbdfc928a7ecobrazek.jpg

„Není nic horšího než nepohodlí způsobené nepříjemným zápachem oblečení, které máme na sobě.“ David Alaba dodává: „Je důležité se dobře cítit. Pokud máte na sobě oblečení, které vám voní, tak začínáte den s dobrým pocitem.“ Snáze se tedy můžete soustředit na důležité úkoly. Toto je zvlášť důležité v neporazitelném fotbalovém klubu, jako je FC Bayern Mnichov. Robert Lewandowski říká: „V Bayernu musíte vždycky být plný energie, 100% připraven a velmi soustředěn.“

Nyní můžete vyzkoušet nové, vylepšené Lenor Unstoppables! Vylepšené složení s lehčími perličkami umožňuje mnohem jednodušší rozpouštění ve vodě a dává vašemu oblečení více vůně, než kdy předtím. V rámci jednoho praní tak můžete vašemu oblečení dodat ještě více svěžesti a intenzivnější vůni, než tomu bylo dříve.

Vonné perličky Lenor Unstoppables jsou k dispozici ve 4 osvěžujících variantách: Fresh, Lavish, Dreams a aktuální novinka Spring a jejich doporučená maloobchodní cena je 199 Kč (210 g).  

Zapojte se do soutěže o 5 balíčků obsahujících čtyři varianty vonných perliček Lenor Unstoppables.

Soutěž probíhá ZDE


5bbdfc4172ea8obrazek.jpg