Přemýšlíte, čím letos překvapíte svého partnera nebo partnerku na sv. Valentýna? Společnost Philips představuje akumulátorový Philips Bodygroom (BG2036), který je speciálně vyroben k péči a odstranění mužských chloupků, přičemž umožňuje jak velmi hladké oholení, tak i zastřihování na různých místech po celém těle. Svou milou zase můžete potěšit kónickou kulmou Philips CurlControl (HP8618) s keramickým povrchem, s níž si velmi jednoduše může vytvořit smyslné a elegantní husté vlny či další libovolné variace vlnitých účesů bez ohrožení zdraví jejich vlasů.

Nový bezdrátový holící systém Philips Bodygroom (BG2036) slouží k zastřihování a holení celého těla - břicha, ramenou, nohou, ale i oblasti podpaží a třísel, stejně jako zad, aniž byste potřebovali cizí pomoc. Součástí balení je totiž praktický dlouhý nástavec, díky kterému dosáhnete i na toto samostatně velmi těžko přístupné místo.  Systém je připraven k použití na suché pokožce, ale díky 100% voděodolnosti i ve sprše. Integrovaná holicí hlava zajistí dokonale hladké oholení jedním tahem. Pro menší podráždění pokožky jsou planžety a zastřihovače vyrobeny z hypoalergenního materiálu.  Pokud si přejete své mužné ochlupení pouze zkrátit, jsou vám k dispozici tři nástavce pro zastřihování v délce 3, 5 a 7 mm. Nový systém pro úpravu celého těla BG2036 se snadno čistí, nevyžaduje žádnou speciální údržbu. Pro větší pohodlí je součástí sady praktický stojánek pro uložení a nabíjení, přičemž po hodině nabíjení, o jehož nutnosti jste informován za pomoci světelného indikátoru, umožňuje přístroj 50 minut nepřetržitého používání.
Orientační maloobchodní cena je 1 399 Kč.

Philips

Co je to kónická kulma?

Kónická nebo také loknovací kulma se směrem k rukověti rozšiřuje a nemá klip či kleště, které vlasy přidržují. Vlasy se na ní natáčí opačně než u běžné kulmy, tzn. od kořínků ke konečkům. Je jednodušší pro manipulaci, a proto je pro domácí vlnění ideální.

Nová kónická kulma Philips CurlControl (HP8618) s keramickým potahem SilkySmooth pro dvojnásobnou hebkost vlasů umožňuje vytvářet různé variace na téma vlnité vlasy, aniž by došlo k narušení zdraví vlasů. LED kontrolka upozorní, jakmile je kulma připravená. Digitální nastavení umožňuje zvolit teplotu (130 až 200 °C) a dobu kulmování (5, 8 nebo 10 sekund), vše se tak dá nastavit přesně podle typu vlasů. Kulma disponuje také funkcí automatického vypnutí po 60 minutách. Velmi praktická je nejen chladná špička pro snazší a bezpečnější používání, ale také stojánek pro uložení nejen během používání, ale i po něm. Zámek tlačítek pak zabraňuje náhodnému přepnutí zvoleného nastavení během používání.
Orientační maloobchodní cena je 999 Kč.

kulma

Philips Bodygroom (BG2036), stejně jako kónickou kulmu Philips CurlControl (HP8618) je možné zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči.

Více informací a mnoho inspirace najdete na stránkách www.philips.cz

Reklama