O tom, že v interiérech skvěle vypadá jakákoliv divočina, jste možná již slyšeli. Trendy jsou potahy na polštáře s tímto motivem, stejně jako tapety, povlečení či různé koberečky. I přes širokou škálu výrobků se zvířecími materiály se nyní dostávají do popředí různé folie s vyobrazením safari.

Sto mužů může vytvořiti tábor, ale jenom jedna žena může vytvořit domov.
Čínské přísloví

Ve všech prodejnách, které nabízejí doplňky do domácnosti, můžete narazit na samolepící fólie na zeď s různými obrázky. Najít mezi nimi můžete květiny, geometrické tvary a právě již zmiňované safari motivy. Folie jsou skvělé v tom, že jejich aplikaci zvládnete naprosto sama, jednoduše a rychle. Navíc, pokud vás omrzí, můžete je jednoduše sloupnout a nahradit něčím jiným. Momentálně ale určitě neprohloupíte, pokud dovolíte, aby na vaší zdi pobíhala zvěř z tropického pásma.

Pokud jsou zdi vašeho domova čistě bílé, zkuste popřemýšlet také o malé změně, skvěle totiž vypadá kombinace barevné zdi a folie. K té, kde je vyobrazena divoká příroda, se nejvíce hodí barvy, jako je oranžová, žlutá a různé odstíny zapadajícího slunce. Ale i když necháte stěny v bílé barvě, uvidíte, že tato malá změna dodá vašemu domovu zcela nový rozměr a neubere mu na vámi oblíbené a milované útulnosti.

Pro inspiraci přinášíme pár krásných fotografií.

sd

sd

sd

sd

sd

Nádherné vypadají i fototapety s touto tématikou, nemyslíte?sd

Zdroj foto: https://www.facebook.com/Stylisheve?fref=ts

Čtěte také:

Reklama