Plánujete již teď, jak budete s rodinou trávit letní víkendy? Prožijte něco nevšedního a navštivte motoristickou slavnost Legendy, kde se vaše děti rozhodně nebudou nudit. Po úspěšném loňském prvním ročníku, kam přišlo během jednoho víkendu téměř dvacet tisíc lidí, čekají návštěvníky další dva dny plné dechberoucích zážitků, nezapomenutelných akcí a skvělé zábavy. Legendy 13.–14. června 2015 v nádherném anglickém parku Psychiatrické nemocnice Praha-Bohnice – to je víkend s jedinečnými zážitky pro celou vaši rodinu.

legendy

Během celého víkendu si přijdou na své všichni návštěvníci. Akce je určena nejen pro skalní fanoušky motorsportu, ale Legendy připravily také celodenní program pro rodiny s dětmi. Rodiče si budou moci užít kompletně celou výstavu a kromě motorek a veteránů tu budou k nahlédnutí i nejžhavější automobilové novinky. Díky dětské zóně si skvělé zážitky odnesou i jejich malé ratolesti. Navíc Autoklub ČR přináší mladým talentům unikátní šanci dostat se mezi světové hvězdy. Obnovuje totiž nábory dětí a mládeže do motorsportu, takže pokud má vaše dítě sen být jeho součástí, zde si ho může splnit. Závodní škola a výchova mladých jezdců v oblasti bezpečnosti silničního provozu v poslední době na naší půdě chyběla, a proto se Autoklub ČR chce opět postarat o nové potenciální závodníky. Nebudou chybět různé soutěže a dětské disciplíny a v MotorLand Fan zóně budou pro děti přichystané čtyřkolky.

leg

A ani dámy zde nepřijdou zkrátka. Nově je pro ně letos připravena dámská zóna, v které se mohou těšit na zajímavý doprovodný program. Partnerem dámské zóny se stal Fiat 500X. Na Legendách jsou připraveni i na nejmenší, proto je zde k dispozici také přebalovací koutek a prostor pro miminka.

legend

Kromě dětské, dámské a fan zóny čeká návštěvníky 750 automobilů, 350 motocyklů, řada zahraničních a českých hvězd motorsportu, exhibiční jízdy, veteránské akce, umělecké a fotografické výstavy a bohatý doprovodný program.

leg

Spolupořadatelem Legend je Autoklub České republiky, nejvyšší autorita motorismu v České republice. Sdružení žije nejen sportem, ale jeho velký zájem je i v bezpečnosti silničního provozu. To se ve velké míře projeví i na Legendách, kde se chce Autoklub zaměřit na zlepšování řidičských dovedností účastníků silničního provozu. Celá akce proběhne pod záštitou Magistrátu hlavního města Prahy, Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR, Městské části Praha 8 a šéfa Mezinárodní automobilové federace (FIA). Součástí programu je také rozsáhlá zóna věnovaná bezpečnosti, kde budou pod vedením Autoklubu ČR probíhat prezentace o bezpečnosti motorsportu a silničního provozu.

Více informací naleznete na www.legendy.cz nebo na Facebooku Legendy – automobilová slavnost.

Reklama