Přesně nad hradem, kde strašila česká Čachtická paní - Kateřina z Komárova, se můžete nyní proletět, a to díky vyhlídkovým letům, které startují přímo z Prahy. Řeč je samozřejmě o gotickém skvostu jménem Karlštejn, o jehož výstavbu se zasloužil Karel IV., syn Jana Lucemburského a Elišky Přemyslovny.

karl.jpg

Pokud ve vás Karlštejn vzbuzuje úctu, nejste jediná, neboť takové pocity má téměř každý návštěvník. Pilotem na zkoušku je letecká společnost, která se rozhodla, že začne pořádat vyhlídkové lety i nad majestátním hradem. Udělala dobře, protože o daný zážitek je nevídaný zájem.

Vyhlídkový let nad Karlštejnem
Usednete do moderního letadla Cessna 172 a užijete si celých čtyřicet minut vyhlídkového letu. Jestliže nechcete letět sama, nemusíte, klidně můžete objednat zážitek pro až pět osob, a tak můžete vyrazit s kamarádkami či manželem a dětmi, všechno záleží pouze na vás. Samozřejmě čím více osob do letadla nasedne, tím je zážitek na osobu levnější. Třeba konkrétně vyhlídkový let nad Karlštejnem pro jednu osobu vyjde na 3 480 korun, zatímco pro pět osob 12 600 korun, což je v přepočtu na jednu osobu 2 520 korun.

Další vyhlídkové lety z pražských Letňan
Pokud Vás zajímají spíše moderní dějiny nabízí se vyhlídkový let nad bludišti pražských čtvrtí. Z ptačí perspektivy tak uvidíte Černý Most, Průhonice, soutok Berounky a Vltavy, Modřany, Nusle, Vršovice a lidské mraveniště Jižního Města. Opravdová rozloha a neokoukané pohledy na známá místa Vás překvapí.

Pokud patříte mezi ženy, které prahnou po adrenalinu, společnost Pilotem na zkoušku na vás myslí také. Připravila adrenalinový let, v rámci něhož zažijete vskutku něco originálního a neobyčejného. Pilot provede ve vzduchu s letadlem akrobatické kousky a vy si tak užijete nezapomenutelný pohyb vzduchem. Adrenalinový let se provádí buď v letadle, nebo ve vrtulníku. Záleží pouze na vás, který ze strojů je vašemu srdci blíže.

Obraťte se na profesionála Pilotem na zkoušku
S letitými zkušenostmi se pyšní společnost Pilotem na zkoušku. Vyhlídkové lety uskutečňuje výhradně v moderních letadlech a vrtulnících. Opravdu na strojích, které vám mají poskytnout co nejdokonalejší zážitek, nešetří. Po celou dobu jste v rukách zkušených pilotů a instruktorů, již prošli speciálním výcvikem a mají i potřebné licence či certifikáty.

V neposlední řadě umožňuje dárkový poukaz vrátit do třiceti dnů od jeho objednání, přičemž obratem dostanete peníze na účet.

Pokud koketujete s myšlenkou, že byste se ráda proletěla letadlem, obraťte se na firmu Pilotem na zkoušku.

Reklama