V nové kolekci vsadil na úplety, které dodají oblečení na atraktivitě a zároveň si zachovají bezchybnou funkčnost. Pocítíte, jak se oblečení dokonale přizpůsobí vašemu tělu díky propracovanosti a minimu švů. Nová sezóna přináší funkční prádlo, oblečení na indoorové sporty, běh, běžecké lyžování a cyklistiku. Soustřeďte se jen na to, co je opravdu důležité, na výkon a odpočinek. O zbytek se postará Craft.

Fuseknit – synergie technologií a tradice
Revoluci ve vývoji funkčních materiálů přináší technologie Fuseknit, která se objevuje napříč celou kolekcí podzim/zima 2018. Jedná se o speciální způsob pletení, kdy je díky plynulému střídání různých druhů vazby a materiálů dosaženo ještě lepších funkčních vlastností než dříve. Bezešvé přechody mezi jednotlivými strukturami pleteniny umožňují, aby byl materiál měkčí a poddajnější. Nespornou výhodou je rovněž i vyšší elasticita materiálu, která poskytuje maximální volnost pohybu. Při výrobě materiálu vzniká minimum zbytků, proto je šetrná k životnímu prostředí.  

Přinášíme vám ochutnávku z dámských kolekcí pro indoorové aktivy a cyklistiku a také z kolekce funkčního prádla:

FUNKČNÍ PRÁDLO
 
FUSEKNIT COMFORT
5b5878153c870obrazek.jpgPokud hledáte funkční prádlo pro širokou škálu sportovních aktivit, je to právě Fuseknit. Díky módnímu a neotřelému designu s decentním melírem je vhodné i na běžné nošení v mírně chladném až chladném počasí. Tato řada si dala velmi záležet i na módních prvcích, která však nemají žádný vliv na funkčnost. Jemné perforace zvyšují prodyšnost a o perfektní zachování všech funkcí se postarají bezešvé přechody.
 
Dámské triko FUSEKNIT COMFORT WRAP
Cena: 1150,- Kč

TRAININGWEAR
 
5b58785bab6feobrazek.jpgZimní období je typické krátkými dny, což nemusí být nezbytně nevýhodou. Naopak je výborná příležitost věnovat se některé z mnoha indoorových aktivit, které nám pomohou kompenzovat přetížení z jednostranných letních aktivit a posílit hluboký stabilizační systém. Právě zimní období a příprava v tělocvičně jsou základem pro výkonnostní posun příští letní sezónu.

NRGY
Kolekce Nrgy je zaměřena hlavně na ženy. Právě zde se Craftu zdařilo spojení funkčnosti a módnosti. Tato řada umožní ženám vypadat při sportu víc než dobře. Elastický materiál s meshovými panely se postará o dokonalou funkčnost, zatímco designové řešení s efektním potiskem Craft zase o perfektní vzhled.
 
Dámský top a nátělník NRGY
Cena: 690,- Kč

CORE FUSEKNIT
5b5878ab4f7cdobrazek.jpgFunkční řada nadčasového designu je určena pro sport i běžné nošení. Dokonale spojuje funkčnost s módností. Bezešvé torzo a příjemný elastický materiál se přizpůsobí tělu a jeho potřebám.
 
Dámské triko CORE FUSEKNIT
Cena: 990,- Kč
 
5b5878b978293obrazek.jpgDámské kalhoty LUX
Cena: 1290,- Kč
Dlouhé nezateplené elastické kalhoty s výrazným designem jsou vhodné zejména na fitness. Maximální komfort zajišťují ploché švy a efektní široká guma v pase.

BIKE

Při cyklistice na podzim a v zimě musí být cyklista hlavně viděn, proto Craft začal používat celopovrchovou reflexní úpravu, aby zvýšil na maximum pasivní bezpečnost. Při výrobě se počítalo i s tím, že se sportovec bude potýkat s výrazným kolísáním teplot během dne, větrem, mokrým terénem či mrazem. Funkčnost oděvů zvyšuje ochranu těla sportovce v proměnlivém počasí, dopřává mu potřebný tepelný komfort a dostatečnou prodyšnost.

DÁMSKÁ A PÁNSKÁ KOLEKCE

 
Dámská bunda RIME
5b5878f09a176obrazek.jpgCena: 2490,- Kč
Cyklistická bunda volnějšího střihu s decentním embosovaným potiskem je velmi teplá, větru a částečně voděodolná. O komfort při jízdě se starají příjemný česaný fleece z vnitřní strany a vysoce elastický materiál. Spodní díl má prodloužená záda a je ukončený do široké gumy. O hřejivý pocit se postará zesílený stojáček s teplým fleecem z vnitřní strany. Nechybí reflexní ošetření a otvor v kapse pro sluchátka.

Dámská a pánská vesta GLOW
5b58790b80d82obrazek.jpgCena: 1690,- Kč
Lehká cyklistická vesta s výraznými reflexními perforovanými a meshovými panely je vhodná pro cyklistiku v chladném počasí.
 
DOPLŇKY

Řada doplňků s přídomkem GLOW se vyznačuje celopovrchovou reflexní úpravou, čímž je naprosto jedinečná na trhu a rapidně zvyšuje pasivní bezpečnost. Zateplené větru a voděodolné cyklistické doplňky s membránou mají ergonomický střih a protiskluzovou úpravu.

 
rukavice SIBERIAN GLOW - na ukazováčku speciální povrch pro dotykové telefony
Cena: 1490,- Kč
 
5b5879562fc84obrazek.jpgrukavice SIBERIAN GLOW SPLIT FINGER
Cena: 1490,- Kč
 
návleky GLOW
Cena: 1290,- Kč