Také milujete dovolenou na krásné pláži? Kde není hlava na hlavě, bludiště lehátek a špinavý písek? Pak máme pro vás jeden zaručený a vyzkoušený tip!

Gran Canaria

Protože vás pravidelně informujeme o Kanárských ostrovech, které patří Španělsku, máme pro vás tip na jednu opravdu neobyčejnou pláž, která se nalézá na jihu ostrova Gran Canaria. Je dlouhá 10 km a směrem do vnitrozemí ji lemují písečné duny. Přes den rozžhavené jako trouba, ale pozdě odpoledne a večer tak lákavé na procházky. Spolu s tím, jak směruje slunce k západu, se světle žlutý písek stává přijatelným a jeho teplota klesá na příjemnou míru. Tato pláž je tak zajímavá a neobyčejná... Proto se stala mou láskou. Pláž Maspalomas a Playa del Ingles opravdu stojí za to, abyste ji na své dovolené neminuli... Podívejte se na ty snímky, není to nádherné?

Dostat se tam je velice snadné. Vyberte si pro svou dovolenou ostrov Gran Canaria, kde je už nyní 28 stupňů. Večer, kdy se rozpálený písek přemění na příjemný a teplý, mne duny vždycky lákají v procházce. K romantickému pozorování západu slunce, k nalezení si místa „jen pro sebe“ a k vnímání  vlnícího oceánu. Je to prostě krása, která je na dosah. Vyberte si dovolenou, která odpovídá vašim finančním představám. Ať budete bydlet ve čtyřhvězdičkovém hotelu nebo ve skromném čistém bungalovu s kuchyňkou, přírodu, moře a duny budete mít pro sebe!

Gran Canaria

Tato pláž je vhodná i pro malé děti, přístup do vody je pozvolný a jemný písek děti milují. Můžou si hezky hrát – stavět hrady či různé valy pro protékající mořskou vodu. V blízkosti hotelů jsou také možnosti zaplatit si různá zábavná plavidla.

Naším tipem pro cestu na Kanárské ostrovy  je cestovní kancelář Canaria Travel, která nově nabízí kromě týdenních i desetidenní zájezdy. Chcete si užít dovolenou? Vsaďte na specialisty pro Kanárské ostrovy. Pokud cestujete s dětmi a hledáte hotel s programem pro děti a českými animátory, vyberte si z nabídky zde: Nabídku Klubových hotelů najdete na této stránce: www.canariatravel.cz/cs/aktivity/pro-rodiny-s-detmi

Gran Canaria

Na Gran Canarii, na Fuerteventuru a další Kanárské ostrovy se můžete vydat s naším největším touroperátorem pro tuto oblast - cestovní kanceláří Canaria Travel - více informací najdete na adrese www.canariatravel.cz nebo přímo v kanceláři Canaria Travel v Praze 1, Jungmannova 7, případně na telefonu: +420/221969224 mobilní operátor 602313049, fax 224946391 nebo 224 948025

Čtěte naše články

Reklama