Grilovací sezóna většinou začíná s prvními teplými dny – tyto příjemné chvilky s rodinou či přáteli, provoněné vlastnoručně připravenými lahůdkami, k létu zkrátka neodmyslitelně patří. Pokud také rádi grilujete, pak jistě oceníte novinku tradiční české značky SOLO – jednorázové grily. Díky nim si grilovací pomůcky můžete vzít snadno s sebou do přírody a užít si například rodinný výlet zakončený piknikem na vašem oblíbeném místě. Jednorázové grily užijete také na dovolených, na rybách, či třeba během procházky v parku.

Gril

Grilování v sobě spojuje hned několik příjemných aspektů – pobyt venku, setkání s milými lidmi a ještě kulinářský zážitek. Právě díky této kombinaci je tato aktivita tolik oblíbená. Pro všechny příznivce grilování má značka SOLO připravené tyto dva produkty pro snadné grilování kdekoliv:

Gril

SOLO JEDNORÁZOVÝ GRIL– kompletní gril, díky němuž si můžeme grilované dobroty užít třeba na pikniku, bez nutnosti převážet s sebou těžké kovové grily. Sada obsahuje 600 g dřevěného uhlí napuštěného parafínem pro snadné a rovnoměrné roztopení a gril (o rozměrech 315 x 252 x 53 cm). Není nutné dlouhého rozehřívání a vyčkávání na správnou teplotu žehu – stačí jen zapálit a za 20 minut je gril připraven na naše pochoutky. Více na www.solo.cz.

Gril

SOLO INSTANTNÍ GRILOVACÍ UHLÍ – tuto vychytávku ocení všichni, kdo se neradi potýkají se zaprášenými briketami či uhlím. Balení instantního uhlí stačí jen položit na gril, zapálit všechny čtyři rohy balení a do půl hodiny je vše připraveno ke grilování. Jedná se o rychlý, čistý a bezprašný způsob, jak si připravit své oblíbené pochoutky na grilu. Balení obsahuje 1 kg dřevěného uhlí napuštěného parafínem, je bez zápachu a zajistí dlouhotrvající žár. Jídlo připravené na uhlí SOLO si zachovává přirozenou chuť a vůni. Více na www.solo.cz.

Reklama