Silan patří mezi nejoblíbenější značky aviváží na našem trhu. Není divu. Vždy se můžete spolehnout na to, že dodá vašemu čerstvě vypranému prádlu nádhernou hebkost a dlouhotrvající vůni. Řada Silan Classic nyní přichází s vylepšením v podobě čtyř nových úžasných vůní inspirovaných přírodou, jež najdete v nových, luxusních obalech.

Tak jako ostatní Silan varianty, i tato nová řada Silan Classic obsahuje úspěšnou recepturu s parfémovanými perlami pro extra dlouhý zážitek z vůně. Tyto mikro perličky s parfémem během procesu praní přilnou k prádlu a zůstávají zachycené na vláknech. Během nošení se pak při každém pohybu nebo dotyku z droboučkých parfémovaných perel pokaždé uvolní svěží vůně. Vaše prádlo tak bude vonět i dlouho po vyprání.

silan

Inovovaná řada aviváží Silan Classic představuje čtyři nové květinové vůně inspirované přírodou:

  • Silan Fresh Sky s parfémovanými perlami

Těm, kdo milují vůni prádla, jež právě usušil svěží vítr a slunce pod jasně modrou oblohou, nabízí perfektní inspiraci varianta Silan Fresh Sky. Přináší koktejl květinových vůní s jasmínem, růží a fialkami. Tento základ oživuje levandule, extrakt zeleného eukalyptu, zemité pačuli a směs čarovných tónů broskví a ambry. Už ve spotřebitelských testech vyhrála tato varianta na celé čáře! Kromě úžasné vůně vás jistě osloví i nová modrá etiketa s bílými jarními květy a dokonale modrou oblohu.

  • Silan Japanese Garden s parfémovanými perlami

Okouzluje vás exotika dálného východu? Pak si dopřejte vytříbenou vůni varianty Silan Japanese Garden. Tato relaxační vůně přináší směs exotického bergamotu, zelených listů, květinového buketu egyptského jasmínu, jemného muguetu a marocké růže. Je to jako vdechovat klidnou atmosféru zenových zahrad, kde získáte pocit klidu a pohodlí. Dlouhotrvající parfém zanechává trvalou a smyslnou vůni indického santalového dřeva, silného pačuli, ambry a sladkého pižma, která fascinuje a inspiruje. Nová exotická zelená etiketa na obalu této aviváže s květem sakury a orientální pergolou přímo vyzývá k naplnění vašich snů.

  • Silan Fresh Lilac s parfémovanými perlami

Tato varianta řady Silan Classic přináší jedinečnou kombinaci svěžích přírodních vůní květin a ranní rosy, v níž se ozývají i jemné tóny ovoce. V oblečení vypraném v této aviváži si budete připadat, jako když procházíte rozkvetlou jarní přírodou a jste obklopeni šeříkovými keři a jejich neodolatelnou svěží vůní. Silan Fresh Lilac s parfémovanými perlami dodá vašemu prádlu jemnou vůni šeříkových květů, jasmínu a ylan ylangu a zachová je jemné a svěží po celý den. Tato varianta se skrývá v novém atraktivním balení s nachovou etiketou.

  • Silan Fresh Paradise s parfémovanými perlami

Pro ty, kteří se rádi zasní i ve dne, nabízí Silan Fresh Paradise báječné řešení - jemně svěží vůní tropického ráje. Představte si, že ležíte pod palmami a vlny mírně omývají nádhernou karibskou pláž... Nový Silan Fresh Paradise vás přenese do smyslného světa tropického ráje kdykoli sáhnete po čistém vypraném oblečení. Tato varianta se skrývá v atraktivním balení se žlutou etiketou.

Inovovaná řada Silan Classic je již k dostání na pultech obchodů v balení o velikosti 1l a 2l, varianta Fresh Sky i v 3l balení za doporučenou cenu 69,90 Kč a 129,90 Kč a 179,90 Kč. Vyzkoušejte fascinující nové vůně, ať už jsou vaše sny a touhy jakékoliv...

Pro více informací navštivte www.silan.cz

Reklama