6488383a626d2obrazek.png

Prémiová holandská značka Nuna, která dodává produkty pro děti a rodiče do celého světa, si potrpí na špičkové materiály a ví, že krása spočívá v detailu. Designově dokonalý, luxusní a zároveň nesmírně pohodlný a skladný je i nový kočárek z její produkce. Seznamte se s Nuna TRIV next.

Při výběru kočárku můžete mít různé priority. Nový kočárek TRIV Next od Nuny splní hned několik najednou. Je uzpůsoben dětem od narození až do 22 kg. Pro vození nejmenších miminek na něj nasadíte hlubokou korbu Triv, kterou lze navíc složit na kompaktní rozměr během 2 vteřin. Zároveň můžete místo korby Triv použít praktickou korbu Cari Next, kterou lze snadno připevnit na základnu do auta a používat jako autosedačku.

648837f462665obrazek.png
 
Sedící batolata pak posadíte do sportovní nástavby.  Jízda s kočárkem je velmi pohodlná pro rodiče i pro dítě, které si může vybrat, jestli se chce vozit po či proti směru jízdy. Kočárek je neuvěřitelně kompaktní a skladný, po snadném a rychlém složení se vejde i do malého zavazadlového prostoru. Velkou výhodou je možnost složit ho s nasazenou nástavbou po i proti směru jízdy.
 648838003c437obrazek.png
Kočárek Nuna TRIV Next má také úžasné vychytávky a nadčasovou výbavu, se kterou si každý výjezd vy i malý pasažér maximálně užijete. Mezi luxusní prvky patří vložka z vlny Merino, kterou využijete při chladnějších dnech, prodyšné sezení naopak uvítáte v létě. Ve výbavě nechybějí adaptéry na autosedačku (kompatibilní s autosedačkami Nuna i dalšími značkami), luxusní kožená rukojeť a madlo či magnetická spona pro zapínání bezpečnostních pásů. V základní výbavě nechybí ani pláštěnka či voděodolná membrána na boudě kočárku s UV ochranou 50+. Boudička obsahuje také kšilt, okénko a síťované odvětrání. Kočárek má rychle odnímatelná přední i zadní kola, všechna jsou odpružena, takže se nemusíte bát vyjet i do terénu. Kolečka jsou naplněna pěnou, a nabízí tak komfort srovnatelný s nafukovacími koly, ale bez rizika defektu. Samozřejmostí je několikapoziční zádová opěrka, kterou můžete nastavit až do úplného lehu.

648838390f81ablobid0.png
 
Nuna funguje na trhu s produkty pro děti a rodiče od roku 2007 a 11. rokem je součástí životů mnoha rodin také v České republice a na Slovensku. Smysl pro detail a okázalý design jí přineslo už nespočet ocenění napříč kategoriemi.
 
Prémiová holandská značka Nuna vytváří špičkové produkty z nejlepších možných materiálů, a navíc v praktickém atraktivním designu. Dosavadní působení značky přineslo jejím výrobkům více než 300 ocenění napříč kategoriemi. Chcete-li si užít rodičovství s fantastickými výrobky, které používají světově známé osobnosti, je pro vás Nuna nejlepší volba. Další informace o produktech Nuna naleznete na nunababy.com, Facebooku či Instagramu.

Reklama