5eb02d8e60821obrazek.png
Nic nepotěší vaší krásu víc, než kvalitní kosmetika vyrobená z darů přírody, které se účinně a přitom šetrně postarají o přirozený půvab. Přírodní složky jsou úžasné nejen v tom, že vyhoví potřebám citlivé pokožky, ale především jsou bohatým zdrojem vitamínů, minerálů, olejů a antioxidantů, které po zimním období potřebujeme opětovně načerpat. Kouzlo přírodního složení objevíte také v české značce Onclé, která se specializuje na luxusní dámskou kosmetiku, jež potěší ženy všech věkových kategorií. Pečlivě vybrané ingredience podporují přirozenou harmonii pokožky, posilují její přirozené zdraví a starají se o to, aby v každém smyslu zářila pěstěným dojmem.

Luxusní olejové sérum si zamilujete pro jeho všestrannost

V okamžiku, kdy si chceme v pohodlí domova dopřát komplexní péči, se snažíme především o to, abychom objevily produkt s všestranným zaměřením. A luxusní olejové sérum Onclé takové nepochybně je. Skrývá v sobě řadu vzácných aktivních olejů, jež jsou bohaté na vitamíny a minerály, čímž představuje plnohodnotnou kosmetickou péči nejen pro pleť, ale také pokožku celého těla v době, kdy si nemůžeme dopřát profesionální kosmetickou péči v salónu. Unikátní a pečlivě vybrané ingredience olejového séra Onclé z něj činí dokonalého kosmetického pomocníka pro všechny typy pleti. Jedinečná biosložka – extrakt z kmenových buněk AKOSKY® APIUM podporuje regeneraci pokožky a tvorbu kolagenu, díky čemuž je pokožka pružná, hebká a odolnější proti nepříznivým vnějším vlivům. Vzácný olej z ořechů Inca Inchi bohatý na omega mastné kyseliny poskytne pokožce potřebnou výživu a má prokazatelné účinky na kvalitu pleti. V kombinaci s dalšími přírodními složkami utváří jedinečný kosmetický  produkt, který spolehlivě zbaví pokožku drobných nedokonalostí, zpomalí její stárnutí a zanechá ji krásnou, mladistvou a zářivou. Olejové sérum Onclé ocení každá žena, která si i v této složité situaci chce dopřát opravdu kvalitní péči. Co dalšího vám olejové sérum dokáže poskytnout?
5eb02dad517b9obrazek.png
Kosmetická péče

Olejové sérum je synonymem pro bohatou výživu a dostatečnou hydrataci vaší pleti. Protože je cenným zdrojem vitamínů, aminokyselin a antioxidantů, s láskou se postará o to, aby vaše pokožka v každém ohledu prospívala. Díky svému složení probouzí pleť, která překvapí svým svěžím i odpočatým dojmem. Pravidelnou masáží obličeje, mikromasáží očního okolí i dekoltu docílíte pevnější a pružnější pokožky, která se stane odolnější vůči stárnutí. Protože olejové sérum obsahuje extrakt z přírodních kmenových buněk, efektivně se stará o redukci vrásek i jiných nedokonalostí. Jeho výhodou je, že spojuje účinnost denního i nočního krému a také speciálního séra v jednom.

Péče o pokožku těla

Olejové sérum je skvělé také pro komplexní péči o celou pokožku těla. Díky svému unikátnímu složení účinně působí proti vzniku nedokonalostí pokožky. Vzácné přírodní BIO oleje a také extrakt z kmenových buněk AKOSKY® APIUM efektivně zpevňují pokožku celého těla, minimalizují vznik celulitidy a zmenšují viditelnost jizviček i strií. Olejové sérum Onclé pozitivně působí na pokožku, jenž trpí dehydratací, předčasnými projevy stárnutí a jinými drobnými vadami.5eb02df299366obrazek.png

Péče o vlasy

Olejové sérum je díky šetrnému složení vhodné nejen pro péči o pleť, ale také o konečky vlasů, které mívají tendence k vysoušení a lámavosti. S přehledem se dá považovat za kvalitní vlasový olej, který dopřeje vašim konečkům to, co ztrácejí. Kromě toho je ideální také pro jemnou masáž hlavy, která má prokrvující účinky. Pravidelná masáž stimuluje růst vlasů, olej se totiž zároveň stará o výživu i hydrataci vlasové pokožky.

Masáže

Prémiové sérum je také vhodné pro provádění masáží celého těla. Díky olejovému séru Onclé můžete zkombinovat užitečné s příjemným. Jemná relaxační masáž, do které můžete zapojit i partnera, je skvělou příležitostí, jak dopřát své pokožce potřebnou výživu, vitamíny a hydrataci a k tomu uvolnit i svou mysl. Získáte tak nejen krásnou, pevnou a zdravou pokožku bez nedokonalostí, ale také relaxační odpočinek, který je v dnešním hektickém tempu velice důležitý.

Více na ONCLE.CZ
5eb02e18d658cobrazek.png

Reklama