646609852263aobrazek.jpg

„Letní teploty si chce každý jednoznačně užít a načerpat energii na zbytek roku. Proto jsme se rozhodli do letošní kampaně zapojit vybavení pro pobyt v přírodě a u vody, aby si mohl každý užít volný čas tam, kde bude chtít,“ vysvětluje Jaroslav Anelt z oddělení marketingu obchodů Albert. Zákazníci tak můžou sbírat body na výbavu pro prázdninové výlety do přírody, k vodě i na vodu.

Objevujte přírodu

Ve sběratelské kampani se zákazníci můžou těšit na produkty od značky YATE, jako je sportovní vak na záda, nafukovací karimatka, hamaka, skládací sedátko či pikniková deka. Pobyt v přírodě usnadní také například cestovní příbor, sportovní láhev, nepromokavý vak, dózy na potraviny, baterka, ale i cestovní lékárnička. V kampani lze vybírat celkem z 12 různých produktů, které lze získat již od 39,90 Kč.

Snadný nákup s body navíc

Tak jako při každé sběratelské kampani získají zákazníci za každých 200 korun vynaložených na nákup zboží v obchodech Albert jeden bod. Body navíc lze získat i za partnerské produkty, které jsou označeny vždy v aktuálním letáku. V této kampani sbírají zákazníci osm bodů. Albert dává jako dárek tři body navíc v případě klasické papírové kartičky. Při využití aplikace Můj Albert získají zákazníci místo tří bodů dokonce čtyři.

6466096d5af73blobid0.jpg

Věrnostní kampaň probíhá v obchodech Albert od 17. května do 25. července 2023, nebo do vyčerpání zásob. Více informací, přehled produktů a úplná pravidla najdou zákazníci v informačních letáčcích, v aplikaci Můj Albert, obchodech Albert nebo na webových stránkách www.albert.cz
6466092e6872fobrazek.jpg