as2.jpg

Máme pro vás tip na ubytování v Karlových Varech, a to v hotelu ASTORIA Hotel & Medical Spa přímo na Mlýnské kolonádě, kde aktuálně můžete vybírat ze speciálních léčebných a wellness pobytů. Navíc můžete využít i slevu 2.000 Kč na osobu na pobyty delší než šest dní s minimálně pěti lázeňskými procedurami.

Stylový 4*Spa hotel v srdci Karlových Varů nabízí profesionální služby s lázeňskými procedurami, a to pod vedením zkušených lékařů. Pro své hosty nabízí také na míru sestavené Medical Spa a Medical Wellness balíčky.

61ea79c23591eblobid0.jpg

ASTORIA Hotel & Medical Spa prošel v minulém roce celkovou rozsáhlou rekonstrukcí a je akreditován jako poskytovatel lázeňské léčebně rehabilitační péče. Proto také nabízí speciální pobytové balíčky, na které lze uplatnit státní poukaz ve výši dva tisíce korun na osobu a zaměřuje se na klienty trpícími komplikacemi po prodělání nemoci Covid-19 a také na veškeré preventivní pobyty pro posílení imunity, odpočinek a relaxaci. „Vedle nabízených balíčků připravíme zájemcům i pobyty na míru tak, aby mohli čerpat státní podporu, která do konce března činí 2.000 korun na pobyt a osobu. Lze ji tak využít i k pobytům delším, než je minimální doba pobytu,“ říká Milan Krajovan, generální ředitel ASTORIA Hotel & Medical Spa. Poukaz na státní podporu si lze stáhnout na oficiálním webu agentury CzechTourism www.kudyznudy.cz. Ubytování je možné i pro neočkované hosty s negativním PCR testem.

61ea79c256075blobid1.jpg

Hotel Astoria je skvělým místem jak pro léčebnou, tak i odpočinkovou či poznávací dovolenou. S kapacitou 142 pokojů je jedním z nejvýznamnějších ubytovacích zařízení v Karlových Varech a díky jeho strategické poloze v historickém centru Karlových Varů, přímo u věhlasné Mlýnské kolonády, nabízí různé architektonické pamětihodnosti, nákupní možnosti, skvělé restaurace i možnost ochutnat karlovarské léčivé prameny. Navíc můžete v hotelu navštívit i wellness centrum, nově otevřený kosmetický salon Carl’s cosmetics nebo si užít thajskou masáž TAWAN.

as4.jpg

Dopřejte si aktivní odpočinek a regeneraci po náročném období a vyražte do Karlových Varů načerpat energii na novou jarní sezonu.

Více informací o speciálních nabídkách najdete na www.astoria-spa.cz

as1.jpg

Reklama