Značka Fa myslí ve své vánoční nabídce i na muže, rozhodně na ně myslete v souvislosti s touto značkou a dárky pod stromeček i vy. Vyberte dárek pro svého partnera, určitě mu s ním uděláte radost!

Muži jsou v péči o sebe stále náročnější a chtějí zůstat svěží po celý den, ať jsou v kanceláři, nebo cvičí ve fitness klubu. Značka Fa letos rozšířila řadu produktů pro muže o dva vysoce účinné výrobky s mužnou arktickou vůní: sprchový gel Fa Men Extreme Cool a deodorant Fa Men Extreme Cool.

Nový sprchový gel Fa Men Extreme Cool má účinné složení, jemuž vévodí svěže vonící mentol. Během ranního sprchování dodá tělu tu správnou vzpruhu, což ocení všichni muži, kteří si chtějí dlouho uchovat pocit svěžesti. Receptura jemně pečuje o pokožku a zanechává ji čistou a hebkou, s voňavým nádechem citrusového ovoce, mořského vánku a cedrového dřeva. Sprchový gel Fa Men Extreme Cool má neutrální pH a je dermatologicky testovaný. Je rovněž pohodlné, že jej lze používat i pro každodenní mytí vlasů. Ať už vstoupíte do sprchy hned po ránu, po tréninku v tělocvičně, nebo na závěr náročného dne, můžete se spolehnout na to, že sprchový gel Fa Men Extreme Cool povzbudí vaše tělo i mysl závanem chladné arktické svěžesti. Tento sprchový gel najdete ve standardní kazetě Fa For Men

Jaké jsou naše vánoční tipy? Potřebujete dárek pro muže? Pak si vyberte z dárků řady Fa For Men:

Fa For Men - kazety (obsahují sprchový gel a deodorant ve spreji)

fa

  • Rush Hour
  • Extreme Cool
  • Energy Zone

DMOC: 145,90 Kč

Fa For Men - prémiové tašky (obsahují sprchový gel, deodorant ve spreji a vodu po holení)

fa

  • Spicy Black
  • Speedster
  • Sport

DMOC: 289,90 Kč

Reklama