Ať už se letos chystáte obdarovat kohokoli blízkého, s dárkovými kosmetickými balíčky od Schwarzkopf & Henkel se nemůžete splést. I pro vaše nejnáročnější přátele a příbuzné najdete to pravé, aby byly letošní Vánoce opravdu výjimečné.

Představte si tu atmosféru: Na vánočním stromku září ozdoby, blikají světýlka, venku začíná padat sníh a jako každý rok začínáte pomalu přemýšlet nad vánočními dárky. Ať už se letos chystáte obdarovat kohokoli blízkého, s dárkovými kosmetickými balíčky od Schwarzkopf & Henkel se nemůžete splést. I pro vaše nejnáročnější přátele a příbuzné najdete to pravé, aby byly letošní Vánoce opravdu výjimečné. Nové vánoční dárkové sady Schwarzkopf & Henkel pro rok 2009 nabízejí fantastický výběr těch nejoblíbenějších výrobků pro muže i ženy. V letošní nabídce naleznete více než 30 krásných dárkových kazet a taštiček s výrobky značek Fa, Schauma, Gliss Kur, Syoss a Taft, které přispějí, které přispějí k oslavě kouzla krásy během letošního svátečního období.

Široké možnosti výběru ze skvělých dárkových kazet a taštiček vyhoví každé kapse a vkusu - od klasické elegance přes módní styl až po mužné vůně - aby se tak letos o Vánocích sny splnily každému. Vybírat můžete z 30 prvotřídních dárkových balíčků, které obsahují luxusní výrobky v podobě nejnovějších šamponů Schauma, Gliss Kur či Syoss nebo sprchových gelů Fa až po stylingové produkty Taft. Díky atraktivnímu provedení a tvaru kazet a taštiček se nemusíte trápit ani s balením těchto dárků. Kazety či taštičky budou pod vánočním stromem vypadat opravdu kouzelně!

henkel

Na co se mohou vaši blízcí těšit? Třeba na sladce vonící sprchový gel a deodorant Fa Passion for Pink, regenerační šampon, kondicionér a přípravek péče o vlasy Gliss Kur Indulge z řady Precious Care nebo Fa Speedster pro muže v pohybu, či sadu Schauma Replenish Your Hair obsahující novinky šampón a kondicionér Q10. S tolika požitky skrývajícími se uvnitř každého balíčku si letos bude moci každý dosyta užít kouzla Vánoc.

Dárkové nabídka Schwarzkopf & Henkel je k dostání ve třech řadách - prémiové, standardní kazety a prémiové kosmetické taštičky.

  • Prémiová řada nabídne tři nejprodávanější výrobky v devíti luxusních kazetách, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky.
  • Standardní řada, na první pohled okouzlující, kvalitní a přitom cenově dostupná. Zde můžete vybírat ze čtrnácti neodolatelných kazetách v atraktivním provedení.
  • Třetí řada nabídne tři nejprodávanější výrobky ve čtrnácti kosmetických taštičkách, které uspokojí i ty nejnáročnější požadavky. Taštičku získáte zdarma a navíc zaplatíte pouze za dva výrobky!

Už kupujete vánoční dárky? Jaké balíčky jsou pro vás vždy sázkou na jistotu? Komu letos dáte kosmetický balíček? Jaká kosmetika by pod stromečkem udělala radost vám?

Reklama