Každý to zná a jistě prožil nějaký ten den „jako korálek“. Od rána máte spousty práce, kolegyně do vás stále něco hučí, děti zlobí jako smečka psů a vy máte pocit, že už to horší být nemůže, jenže to je omyl a později přijde nějaká ta třešnička na dortu. Pokud i vy máte svůj den D, dopřejete si horkou relaxační koupel, která povzbudí nejen tělo, ale i vaši mysl.

Čas od času každý občas potřebuje vypnout, dát si tolik vytoužený „oraz“ a dobít pomyslné baterky. Není lepšího relaxu než horká vana, jež dokáže dokonale odplavit všechny negativní myšlenky a stres, který se v nás během náročného dne nahromadil. Pokud pociťujete, že je ideální čas vypnout a dobít se novou energií, vyčleňte si chvilku jen pro sebe a proměňte svou koupelnu v relaxační zónu, kam bude vstup po nějakou dobu všem příslušníkům vaší rodiny zakázán.

A jak si dopřát maximální dávku odpočinku? Na to se právě teď zaměříme.

bh

  • Vanu napusťte horkou vodou, která by optimálně měla mít teplotu něco mezi 38 až 40°C, připravte si alespoň jednu svíčku, která díky svému světlu podpoří relaxační atmosféru, a možná i skleničku dobrého vína. Pozor, ale opravdu jen jednu skleničku!
  • Určitě nesmíme opomenout nějaký přípravek do vany, který se během odpočinku a čištění vaší mysli bude starat o pokožku těla. Zvolit můžete voňavou pěnu, která opojí vaše čichové smysly, koupelový olej, ten bude mít blahodárné účinky na vaši pokožku, která bude po lázni nádherně hebká a vláčná, či různé balistiky nebo šumivé tablety... Produktů, které se pro tyto vytoužené chvilky nabízí, je nepřeberné množství, proto záleží jen na vás a vaší momentální náladě, který z nich si vyberete.

Čtěte také:

Reklama