5bd9b52e26545obrazek.jpgObdobí vánočních svátků patří mezi chvíle radosti, ale mnohdy také stresu. Někteří z nás proto hledají cestu, jak se vyvarovat právě stresovým okamžikům a užít si svátky v co největším poklidu. Chytré telefony a neustále připojení k internetu ke klidu a pohodě rozhodně nepřidávají.

Mnoho lidí se tak poohlíží po klasických telefonech a loňský úspěch Nokie 3310 tomu je důkazem. Sekundární telefon, který doplní ten chytrý, může být skvělým pomocníkem v užívání si většího klidu. Proto se společnost HMD Global i letos rozhodla potěšit fanoušky těchto telefonů modelem Nokia 8110. Tento model oživuje klasický design s vysouvacím krytem klávesnice a je tak ideální volbou pro ty, kteří chtějí stylový sekundární telefon. Tento model také přináší klasické rysy telefonů Nokia, tedy odolné zpracování a spolehlivý chod. Těšit se také můžete ne krystalicky čisté VoLTE hovory.

Pečení cukroví a další přípravy občas přináší dlouhé chvíle. Může se tak stát, že se vám zrovna zasteskne po moderních výdobytcích. Ani v tomto případe vás nenechá Nokia 8110 na holičkách. V případě potřeby zde naleznete podporu 4G a Wi-Fi sítí a mezi aplikacemi nechybí Facebook, Twitter, Google Assistent a Google Mapy. Chvíle nudy potom můžete krátit moderní verzí hry Had.

Nokii 8110 neocení jistě jen ti, kteří hledají sekundární telefon. Potěší také ty, kteří stále dávají přednost jednoduchému tlačítkovému telefonu s několikadenní výdrží baterie.

Vybírat můžete ze dvou barevných variant. Pro střídmější povahy je zde tradiční černé provedení a pokud si blížící se zimu chcete rozjasnit pestrými barvami, doporučujeme banánově žlutou variantu.

Více informací zde.