644b97d679d9aobrazek.jpg

Ubytování ve wellness hotelu ASTORIA Hotel & Medical Spa v centru historického města

Pro váš jarní pobyt v Karlových Varech doporučujeme ubytování ve wellness hotelu, který vám poskytne komplexní péči o vaše tělo i duši. ASTORIA Hotel & Medical Spa najdete přímo v centru lázeňské metropole a těšit se můžete na špičkové wellness a odborné zdravotnické, rehabilitační i relaxační procedury. Od hotelu je to všude kousek a vy budete mít všechny krásy města na dosah. Nebo si sedněte k oknu s dobrou kávou jen tak v županu a kochejte se neopakovatelnými výhledy na město, ve kterém relaxoval Beethoven, Mozart nebo Paganini.

644b97980dc4dobrazek.jpg

Tajný tip: Hotel má vlastní čajovnu, která je zdarma přístupná hotelovým hostům. V nabídce je celá paleta chutí a vůní. Tak ochutnejte klidně všechny.

Vyhlídky, vřídlo a procházky po kolonádě

Karlovy Vary jsou známé svými léčivými prameny, které vyvěrají z hlubin země a mají blahodárné účinky na lidský organismus. Navštivte jedno z nejznámějších vřídel s příznačným jménem „Vřídlo“, které dosahuje teploty až 72 °C a jeho voda stoupá do výšky až 12 metrů. A nezapomeňte na procházku po slavnostní kolonádě. Vyberte si zlatou hodinku, kdy město září a vy si můžete vychutnat atmosféru lázeňského města.
Tip na dechberoucí zážitek: Prozkoumejte město i z výšky a navštivte okolní vyhlídky. Vyberte si třeba vyhlídku Diana s rozhlednou. Přímo z centra na ni vede lanovka a na vrcholku vás nadchne motýlí dům a minizoo.

644b97af47aafobrazek.jpg

Relaxace nad městem v bazénu Thermal

Pokud hledáte neopakovatelný zážitek z koupání s výhledem na město, relaxaci v přírodním bazénu o teplotě 38 C° spojenou s léčivou silou termálních pramenů a saunování v jednom, navštivte Saunia Thermal. Tento moderní komplex nabízí krytý i venkovní bazén s termální vodou, která má blahodárné účinky na pokožku, svaly a klouby. Dopřejte si odpočinek a zlepšete si své zdraví.

644b97bdcda34obrazek.jpg

Becherovka - tradiční karlovarský likér

Návštěva Karlových Varů by nebyla úplná bez ochutnání třináctého pramene - tradičního karlovarského likéru Becherovka. Tento bylinný likér se vyrábí podle tajné receptury již od roku 1807 a je známý svými léčivými účinky. Navštívit můžete i Muzeum Jana Bechera, kde se dozvíte podrobnosti o historii a výrobě tohoto světově proslulého nápoje a samozřejmě ho také můžete ochutnat.
Karlovy Vary jsou ideálním místem pro jarní pobyt plný relaxace, krásy a léčivých pramenů. Užijte si ubytování ve wellness hotelu v centru historického města, prozkoumejte okolní přírodu, navštivte vyhlídky a kolonádu a nezapomeňte ochutnat tradiční Becherovku. Přijeďte zažít jaro v Karlových Varech a načerpat novou energii.

www.astoria-spa.cz
644b9814b2272obrazek.jpg