Prázdniny a dny dovolených utekly jako voda, dny se začínají pomalu zkracovat a večerní teploty už také nejsou pro venkovní vysedávání zcela ideální. Padá na vás při přečtení těchto slov splín? Nevěště hlavu, prodlužte si léto a udělejte si doma pořádnou grilovačku, při které si určitě na padající listí ani nevzpomenete. 

 

Philips představuje tři nové modely domácích stolních grilů – HD 4419, HD 4417 a HD 4407 s příkonem 2 000 – 2 300 W. Ty jsou mimo jiné vybaveny silnými vysokoteplotními grilovacími deskami, které se díky vyššímu příkonu velmi rychle zahřejí a udržují konstantní teplotu po celou dobu grilování či smažení, takže připravovaný pokrm zůstává šťavnatý. Na grilech lze také díky vysokému výkonu a silným grilovacím deskám bez problémů připravovat i zmrzlé potraviny. Modely HD 4419 a HD 4417 navíc nabízejí speciální výsuvnou misku, která zachycuje zbytky potravin a tuku, čímž nedochází k jejich spálení a vzniku kouře.

 

Nový stolní gril Philips HD 4419 nabízí silnou vysokoteplotní grilovací desku s žebrovanou i rovnou plochou o celkovém rozměru 300 x 370 mm. Zatímco žebrovaný povrch je určen pro grilování, rovná plocha je ideální pro smažení. Odnímatelný nastavitelný termostat umožňuje nastavit správnou teplotu pro různé požadavky při grilování. Díky své malé výšce lze gril velmi jednoduše skladovat i ve svislé poloze. Pro větší bezpečnost je tento nový stolní gril vybaven automatickým vypínačem, tepelně izolovanou rukojetí a protiskluzovými ploškami zabraňujícími nechtěnému sklouznutí. Během používání pak jistě zákazníci ocení fakt, že všechny části kromě odnímatelného nastavitelného termostatu lze mýt v myčce nádobí. Součástí balení je i praktická stěrka pro obracení, míchání a odebrání jídla.  

Stolní gril Philips HD 4417 se od předchozího modelu liší pouze grilovací deskou, která je celá žebrovaná a její rozměr je o trochu menší tzn. 300 x 300 mm.

 

Třetí model stolního grilu Philips HD 4407 je vybaven vysokoteplotní grilovací deskou s nepřilnavým povrchem a nastavitelným termostatem. Díky možnosti uzavírání grilu se zákazníkům nabízejí hned tři možnosti přípravy jídel. Potraviny mohou buď kontaktně grilovat z obou stran, nebo gratinovat. Třetí variantou je možnost rozložení grilu do vodorovné pozice, čímž vzniknou dvě samostatné grilovací plochy. Samotné grilovací desky navíc nabízejí možnost naklopení, čímž dochází k odvedení přebytečného tuku do speciální integrované misky, a nedochází tak k jeho spálení a vzniku kouře. Všechny odnímatelné části lze mýt v myčce nádobí. Pro větší bezpečnost nabízí model HD 4407 tepelně izolovanou rukojeť a protiskluzové plošky zabraňující nechtěnému sklouznutí.

 

Více na www.philips.cz

 

Nové stolní grily Philips HD 4419, HD 4417 a HD 4407 lze od září zakoupit ve vybraných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou: 2 299 Kč (HD 4419), 1 799 Kč (HD 4417) a 2 299 Kč (HD 4407).  

Reklama