Dny se prodlužují, sluníčko má stále větší sílu, a to je neklamné znamení, že se z obývacích pokojů brzy přestěhujeme na zahrádky, balkony a do přírody. K tomuto vytouženému období neodmyslitelně patří grilování, zahradní party nebo pikniky v přírodě s rodinou či přáteli. Abyste si mohli vaše kulinární umění ještě více vychutnat, přijměte pomoc ze strany užitečných výrobků Wpro z portfolia společnosti Whirlpool.

Užijte si grilovací sezónu s pomocníky značky Wpro

  •  Odmašťovací sprej pro trouby

WhirpoolOdmašťovací sprej značky Wpro ODS 401 účinně odstraňuje odolnou mastnotu z trouby, barbecue grilu, digestoře, varné desky, krbových kamen i rožňů.

Návod k použití: 

Nastříkejte sprej na povrch ze vzdálenosti 20 cm. Pokud je čištěná plocha teplá, nechte působit 10 minut. Pokud je plocha studená, ponechte přípravku na působení 30 minut. Pečlivě otřete vlhkou houbičkou, až pěna zmizí. Na roštových grilech nechte působit nejméně 30 minut. 

Obsahuje hydroxid sodný. Odolné mastnoty zbaví horké i vychladlé povrchy. Objem balení je 500 ml. 

Sprej nepoužívejte na mikrovlnné a samočisticí trouby, na natřené plochy a na hliník. 

Doporučená maloobchodní cena odmašťovacího spreje Wpro ODS 401 činí 116 Kč včetně DPH. Koupíte jej na stránkách www.whirlpool.cz v sekci Příslušenství Whirlpool.

  •  Forma na ledové kostky

WhirpoolPraktická forma na led s ochranným víkem značky Wpro ICM 140 je perfektní pro zmražení vody i více různých šťáv najednou pro osvěžení letních drinků − třeba během vaší zahradní party nebo víkendového grilování. Víko umožňuje vysoce hygienické skladování tekutin a stohování formy  a zabraňuje rozlévání. Tvořítko ledových kostek je k dostání ve 3 barevných variantách (fialová, oranžová, hráškově zelená). 

Doporučená maloobchodní cena formy na ledové kostky Wpro ICM 140 činí 99 Kč včetně DPH. Koupíte ji na stránkách www.whirlpool.cz v sekci Příslušenství Whirlpool.

  • Vzduchotěsná víka

WhirpoolHCO 200Univerzální vzduchotěsná víka značky Wpro HCO 200 udržují potraviny v lednici déle čerstvé. Jsou 100% hermetická, v balení jsou 2 kusy různých velikostí.

Víka sedí na nádoby různých tvarů z plastu či skla (misky, hrnce, koše), lze je využívat v lednici, mrazáku a mikrovlnné troubě. Takže když nějaké dobroty z grilování náhodou zbydou, pohodlně je uchováte svěží a chutné třeba k večeři.

Návod: 

  • Položte víko na mísu a zatlačte rukou na jeho střed takovou silou, aby uvnitř nezbyl žádný vzduch. Tímto způsobem vytvoříte uvnitř mísy vakuum. Pokud chcete víko sundat, zatlačte zespodu na postranní klapku. 
  • Pozor, v mikrovlnné troubě lze víka používat v režimu ohřevu nebo rozmrazování, nikoliv během grilování, funkce Crisp nebo jiných režimů vaření. 
  • Nepoužívejte je v tradičních troubách, na varných deskách nebo s horkými kastroly. Nemyjte v myčce.

Doporučená maloobchodní cena vzduchotěsných vík Wpro HCO 200 činí 290 Kč včetně DPH. Koupíte je na stránkách www.whirlpool.cz v sekci Příslušenství Whirlpool.

Reklama