Kufr, který hodně vydrží, bude skvělým doplňkem, takže musí i dobře vypadat a hlavně musí být dost velký, aby se do něj vešlo vše, co potřebujete.

Už máte termín dovolené a chybí Vám už jen ty nové plavky, co jste viděla ve výloze, šaty, žabky, pak taky nějaké střevíčky na večer, až půjdete do baru...? Kam to všechno ale dáte? Chtělo by to kufr, který hodně vydrží, bude skvělým doplňkem, takže musí i dobře vypadat a hlavně musí být dost velký, aby se do něj vešlo vše, co potřebujete.

samsonite

samsoniteVše, co potřebujete na cesty, najdete na www.samsonite-kufry.cz. SAMSONITE je jedním z největších světových výrobců cestovních zavazadel. Nový e-shop pod záštitou SAMSONITE www.samsonite-kufry.cz je plný nejen zavazadel Samsonite, ale i dalších světových značek jako jsou American Tourister, Antler, Lacoste nebo Timberland, které vám nabízí elegantní kufry na kolečkách či praktické cestovní a příruční tašky. I kosmetický kufřík můžete sladit se zbytkem vašich zavazadel.

Předností webových stránek společnostiSAMSONITE je nejen snadná orientace, ale také široká škála nabízených značek. Na www.samsonite-kufry.cz naleznete kompletní nabídku značkových zavazadel od renomovaných firem. Online můžete vybírat také kabelky, batohy, tašky na notebook či batůžky pro nejmenší se zvířecími motivy. I pro vaše děti pak bude cestování zábavné.

Využijte akčních cen, které nyní SAMSONITE nabízí a nakupujte z pohodlí vašeho domova. Produkty značek na www.samsonite-kufry.cz jsou zárukou kvality a délka záruky zavazadel Samsonite je pověstná.

Pozor soutěž! Pozor soutěž! Pozor soutěž!

Nyní můžou 3 z vás vyhrát cestovní kufr z řady 4 Wheel Power od Samsonite a tašku přes rameno ze stejnojmenné kolekce. Zavazadla jsou v praktické černé barvě, která je důkazem nadčasové elegance. Provedení spinner (4 kolečka otočná o 360°) oceníte, když se budete proplétat davem lidí, jelikož jej můžete pohodlně vést vedle sebe, a snadno se tak vyhnete každé překážce. Soutěž najdete v naší sekci Soutěže!

Reklama