V prodejnách Tesco odstartoval 7. září nový věrnostní program, který potrvá až do začátku roku 2017. Sbíráním známek za nákup mohou zákazníci získat sklenice a další skleněné produkty Bohemia Crystal, vyráběné výhradně v České republice z toho nejlepšího křišťálu světové kvality, a příslušenství k vínu VacuVin až s 66% slevou.

Vychutnejte si Váš oblíbený nápoj z toho nejlepšího křišťálu

Tesco

Tesco ve spolupráci s firmou Bohemia Crystal připravili nový věrnostní program, který potěší každého, kdo si rád vychutná nápoj podle své chuti z exkluzivních křišťálových sklenic: „Chtěli jsme najít značku, která je na trhu známá a mezi zákazníky oblíbená. Výběr exkluzivních a kvalitních křišťálových sklenic od firmy Bohemia Crystal je určen nejen pro milovníky vín, ale i pro milovníky jiných nápojů, alkoholických či nealkoholických, kteří si prostřednictvím našeho věrnostního programu mohou zakoupit sety sklenic dle svého výběru a ke každé příležitosti za sníženou cenu,” říká  Marek Šuk, který má ve společnosti Tesco na starosti krátkodobé věrnostní programy. Nabídka produktů obsahuje 8 druhů sklenic, 1 karafu, 2 druhy misek a 3 profesionální doplňky na víno, jako například provzdušňovač, který víno okysličí a tím pomáhá rozvinout jeho chuť a vůni.

Tesco

Sbíráním známek ušetříte až 66 %

TescoProdukty Bohemia Crystal a VacuVin mohou být bez slevových kartiček prodávány za běžnou nepromoční cenu, ale sbíráním známek ušetříte 43 – 66 %. Za každých 100 Kč nákupu dostanete 1 známku a následně slevu po nasbírání 10 známek. Pokud jste držiteli Clubcard, stačí Vám pro získání zvýhodněné ceny pouze 7 známek. Ty budou vydávány až do Štědrého dne, tedy do 24. prosince 2016.  Směnit známky za produkty Bohemia Crystal bude pak možné až do 3. ledna 2017 nebo do vyprodání zásob:  „Věrnostním programem s produkty Bohemia Crystal bychom také rádi podpořili předvánoční a vánoční období, a to ať už oslavou svátků samotných, tak i skvělou příležitostí, jak obdarovat své známé, přátele či rodinné příslušníky,” doplňuje Marek Šuk. Akce probíhá exkluzivně ve všech obchodech Tesco, s výjimkou čerpacích stanic.

Více informací na www.itesco.cz.

Reklama