Pro mnohé je babí léto nejoblíbenějším ročním obdobím. Školáci a jejich rodiče jsou ještě nabití energií po slunečném a odpočinkovém létě, počasí se často podobá uplynulým prázdninovým měsícům a měnící se listí stromů jen dodává této idylce na barevnosti.

Pro bezproblémové zvládnutí začátku školního roku i návratu do pracovního procesu po letních dovolených může být hodně nápomocný chytrý telefon. Každý smartphone ale umí něco jiného a proto je potřeba vybrat takový, který se vám plně přizpůsobí.

Lenovo

Také občas míváte pocit, že byste potřebovali tři ruce a čtvrtou na držení telefonu? Smartphone Moto G4 Plus z dílny Lenovo vyzrál na tento problém s předinstalovanou funkcí Moto Hlas, s jejíž pomocí můžete ovládat telefon hlasem a ruce vám zůstanou volné. Můžete si například vyžádat popis trasy, vyhledat informace nebo se prostě jen na něco zeptat a nemusíte se telefonu vůbec dotknout.

Lenovo

Moto G4 Plus je vytvořen tak, aby udržel krok s vaším životním tempem plným multimédií. Díky výkonnému procesoru, rychlému operačnímu systému a minimu předinstalovaných aplikací bude smartphone fungovat vždy bezproblémově. Navíc přináší více než celodenní výdrž na baterii a nabíječku s funkcí TurboPower, která telefonu dodá energii až na 6 hodin používání už za 15 minut nabíjení.

Funkce chytré správy dvou SIM karet usnadní uživatelům práci i při hovorech. Smartphone Moto G4 Plus se totiž učí vzorce vašeho volání a navrhuje nejlepší SIM kartu pro každý odchozí hovor. Nehrozí proto, že byste pro pracovní hovory využívali své soukromé číslo a naopak.

Lenovo

Babí léto je také ideálním obdobím pro fanoušky fotografování. S luxusním 16Mpx fotoaparátem smartphonu Moto G4 Plus bude pořízení každého snímku úplná hračka. Telefon totiž přináší dvě pokročilé technologie automatického zaostřování, které umožňují zachytit ostré fotky ve dne i v noci. S funkcí Moto Povely navíc můžete fotoaparát spustit ještě rychleji, než kdy dříve – stačí jen zakroutit zápěstím a fotoaparát se zapne bez nutnosti odemykat telefon.

Lenovo

Více informací nejen o tomto smartphonu naleznete na www.lenovo.cz.

Reklama