Ucelená péče opalovací kosmetiky Solait exkluzivně v Marionnaud

Léto nás svým krásným počasím vybízí k pobytu venku. Ať už se v létě rádi věnujeme procházkám v přírodě s rodinou, sportování či dovádění na plážích, nikdy nesmíme zapomínat na řádnou ochranu pokožky před škodlivým UV zářením. Samozřejmostí jsou certifikované opalovací přípravky, ideálně s vyšším faktorem. Přesně takovou péči nabízí také síť parfumerií Marionnaud ve své sluneční řadě SOLAIT. Přípravky SOLAIT obsahují účinné látky, které chrání kůži před UV zářením, volnými radikály a zároveň dodávají pokožce výživu a hydrataci. Řada SOLAIT nabízí bohatý výběr přípravků na opalování (opalovací krémy, opalovací mléka, spreje na opalování včetně péče po opalování) s ochranným faktorem 6 - 50, takže si jistě vybere každý.

Solait

Opalovací řada SOLAIT nabízí přípravky na opalování pro celou rodinu. Přehledné rozdělení do tří skupin Basic, Medium a High podle výše ochrany nám usnadní výběr. Vysoké faktory uvítají lidé se světlejší, citlivou pokožkou, na tmavší či již opálenou pokožku se výborně hodí oleje ve spreji s nižším faktorem. Pro děti je připraven voděodolný sprej s vysokým faktorem SPF 50 a všichni se mohou nechat hýčkat chladivou péčí mléka po opalování s aloe vera.

Vybírat můžeme z těchto typů přípravků:

 Solait krém na obličej SPF 30 - speciální jemná formule určená pro citlivou pokožku obličeje obohacená o vitaminy E a B5. Cena 129 Kč.

 Solait mléka na opalování - voděodolná mléka chrání pokožku před sluncem a zároveň o ni pečují. Na výběr máme tyto ochranné faktory:

  • SPF 15 - určeno snědé či již opálené pokožce. Cena 179 Kč.
  • SPF 20 - určeno pro střední sluneční ochranu. Cena 189 Kč.
  • SPF 30 - vhodné i pro citlivější světlejší pokožku. Cena 209 Kč.
  • SPF 50 - nejvyšší ochrana vhodná i pro citlivou pokožku. Cena 239 Kč.

SolaitSolait spreje na opalování -pečující ochranná mléka s vitaminy E a B5 a panthenolem. Cena - SPF 15 - 209 Kč a SPF 30 - 269 Kč.

 Solait mléka na opalování pro rychlé opálení - mléka s tzv. aktivátorem opálení, díky kterému bude opálení intenzivnější a pokožka se rychleji zbarví dohněda. Cena SPF 20 - 239 Kč a SPF 30 - 269 Kč.

 Solait oleje ve spreji na opalování -opalovací oleje ve spreji s krásnou vůní jsou určeny majitelkám snědší pokožky. Cena SPF 6 - 239 Kč a SPF 20 - 289 Kč.

 Solait mléko na opalování pro děti SPF 50 - voděodolné mléko jemné konzistence s pečujícími složkami a vitaminy. Cena 269 Kč.

 Solait mléko po opalování s aloe vera - vyživující, hydratační a zklidňující mléko s vitaminy B5 a E. Regeneraci zajistí výtažky z heřmánku a aloe vera. Cena 139 Kč.

 Solait mléko po opalování - pečující a vyživující mléko pro ošetření sluncem namáhané pokožky. Cena 129 Kč.

Více se dozvíte na stránkách www.marionnaud.cz