Ucelená péče opalovací kosmetiky Solait exkluzivně v Marionnaud

Léto nás svým krásným počasím vybízí k pobytu venku. Ať už se v létě rádi věnujeme procházkám v přírodě s rodinou, sportování či dovádění na plážích, nikdy nesmíme zapomínat na řádnou ochranu pokožky před škodlivým UV zářením. Samozřejmostí jsou certifikované opalovací přípravky, ideálně s vyšším faktorem. Přesně takovou péči nabízí také síť parfumerií Marionnaud ve své sluneční řadě SOLAIT. Přípravky SOLAITobsahují účinné látky, které chrání kůži před UV zářením, volnými radikály a zároveň dodávají pokožce výživu a hydrataci.

Abychom si správně vybrali vhodnou opalovací kosmetiku i správnou délku pobytu na slunci je dobré znát, do jaké skupiny fototypu patříme. Zde jsou základní čtyři skupiny, které nám mohou pomoci určit náš fototyp.

FOTOTYP 1. - VELMI CITLIVÝ - na sluneční záření reaguje citlivě, někdy až alergicky. Vyznačuje se světlou citlivou pokožkou, rezavými vlasy, množstvím pih. Jeho pokožka zhnědne pouze mírně, často se spálí. Přirozená vlastní ochrana pokožky mizí po 5 až 10 minutách pobytu na slunci. Děti a osoby se sluneční alergií opalující se dorůžova.

Tip z Marionnaud:

maruinnaudSolait mléko na opalování SPF 50 - voděodolné mléko příjemné konzistence nabízí snadnou aplikaci opalovacího přípravku a zároveň péči v podobě vitaminů E a B5. Mléko pokožku vyživuje a účinně chrání před nepříznivými vlivy slunečního záření, zároveň na pokožce nezanechává mastný film. K dostání v síti Marionnaud 200 ml za cenu 239 Kč.

FOTOTYP 2. - CITLIVÝ - na sluneční záření reaguje citlivě. Vyznačuje se světlou pokožkou. Pokožka se opaluje pomalu, občas se spálí, někdy mírně zhnědne. Lidé s tímto typem mají většinou blond vlasy, pihy. Přirozená vlastní ochrana pokožky mizí po 10 až 20 minutách pobytu na slunci. Na slunci se opálí do červena a po 1 dni zhnědnou.

Tip z Marionnaud:

maruinnaudSolait sprej na opalování SPF 30 - pro všechny, kdo preferují aplikaci opalovacího krému ve spreji, je určen opalovací sprej. Velmi snadné nanášení je zajištěno hedvábnou texturou, o péči o pokožku se postarají vitaminy E a B5 spolu s panthenolem. K dostání v síti Marionnaud 200 ml za cenu 269 Kč.

FOTOTYP 3. - NORMÁLNÍ - na sluneční záření reaguje normálně, bez alergických reakcí. Pokožka se opaluje dohněda, lidé tohoto typu mají tmavě blond až světle hnědé vlasy, málo pih. Přirozená vlastní ochrana pokožky mizí po 15 až 25 minutách pobytu na slunci. Na slunci se opálí do hnědočervena a večer zhnědnou.

Tip z Marionnaud:

maruinnaudSolait mléko na opalování pro rychlé opálení SPF 20 - mléko pro rychlé bronzové opálení je určeno pro všechny, kdo chtějí své opálení co nejvíce urychlit. Přípravek obsahuje tzv. „aktivátor opálení“, díky kterému bude opálení intenzivnější a pokožka se rychleji zabarví dohněda. K dostání v síti Marionnaud 200 ml za cenu 239 Kč.

FOTOTYP 4. - ODOLNÝ - vůči slunečnímu záření je odolný. Snědá pokožka se velmi rychle opaluje, opálení si uchovává delší dobu, než u ostatních fototypů. Lidé s tímto typem pokožky mají hnědé až černé vlasy, výjimečně pihy. Přirozená vlastní ochrana pokožky mizí po 20 až 30 minutách pobytu na slunci. Na slunci se opalují do hnědé barvy

Tip z Marionnaud:

maruinnaudSolait olej ve spreji na opalování SPF 6 -opalovací olej ve spreji je určen majitelkám snědší pokožky. Olejový fluid je nejlepší používat na již opálenou pokožku, které dodá nádhernou exotickou vůni kokosu. Díky lehkému složení se snadno aplikuje a ihned vstřebává, aniž by na pokožce zanechal mastný film. K dostání v síti Marionnaud 200 ml za cenu 239 Kč.

Reklama