Dobrý den,
právě jsem si přečetla Váš článek o zážitcích z dovolené a i já se podělím o svůj úžasný zářitek.

Loni v říjnu jsem vyrazila s kámoškou do Tunisu na dovču. Nic jsme neplánovaly, chtěly jsme si jen odpočinout od zmatku a honičky v práci.
Všechno začalo skvěle. Odlet byl přesný na minutu, zavazadla bez problémů a hotel skvělej. Už jsme se byly jen zvědavé na večeři a na hosty. Jaké bylo naše zklamání, když jsme v restauraci potkávaly převážně důchodce a dvě mladé rodiny s dětmi.

 

"Tak tady si asi moc srandy neužijem," prohlásily jsme jednohlasně nad talířem s večeří. Unavené po cestě letadlem jsme se chystaly spát. Když jsme ale zaslechly hudbu z hotelového baru, nenechalo nás to dlouho v klidu, hodily jsme na sebe sexy šatičky a vyrazily. Ihned jsme u obsluhy vzbudily obrovský zájem. Jsme obě normální, mladé, štíhlé holky a mezi staříkama jsme opravdu vynikaly.

Daly jsme si u baru místní pivko a čekaly co bude dál. Na programu byla Travesti show.
Přiběhli dva černoušci v mini šatech, z barevnými parukami, zmalovaní jako lehké holky s vycpanými obrovskými vnadami a zamířili si to samozřejmě hned k nám. Smyslnými a uhrančivými pohledy mě začal jeden z nich svádět a mně bylo okamžitě jasné, co tím zamýšlí. Měl opravdu hezkou prdelku, ale jinak mi nepřišel nijak výjimečný. Show skončila a my se chystaly na pokoj. Stály jsme u výtahu a slyšíme mužský smích. Tušily jsme, kdo se blíží, a měly jsme pravdu. Otočila jsem se a zírala jsem snad i otevřenou pusou. Naproti mě stál usměvavý černoušek s krásnýma očima, svalnatýma rukama a z rozepnuté košile na mě vykukovalo vypracované mužské tělo.


Zmohla jsem se jen na anglické ahoj a zbaběle jsme na jejich pozvání na diskotéku odmítly. Druhý den jsme vyrazily na pláž a statečně odhodily podprsenky od plavek.  Ani ne za hodinku se samozřejmě objevili oni a z povzdálí nás, tedy spíš naše vnady pozorovali. S kámoškou jsme se dohodly, že příště, až nás pozvou, jejich nabídky využijeme a večer jsme na ni nemusely ani dlouho čekat. Vyrazili jsme společně do baru, slovo dalo slovo a na druhý den jsme si domluvili společnou večeři. Bylo to úžasně romantické, hudba, květiny a vínko. Všem bylo jasné, jak tento večer skončí.

 

Když jsem se ocitla v jeho pokoji, měla jsem strach. Přiznám to bez mučení, bála jsem se opravdu hodně, nevěděla jsem, co bude. Byl ale skvělý a něžný, dlouho jsme byli v šatech, než si něco začal. Na stolek vyndal ochranu a to mě hodně uklidnilo. Druhý šok jsem měla, když si sundal kalhoty. Byl OBROVSKÝ. Nikdy jsem těm pomluvám o velikostech nevěřila. Teď už ano. Nevím, jak to dokázal, asi to bylo tím, jak mě dokázal rozpálit, ale vešel se do mě a bylo to neskutečný a nádherný.

 

Nikdy na to nezapomenu. Strávili jsme spolu nádherný týden, už bez sexu, a to na tom bylo asi ještě hezčí. Při odjezdu jsme si vyměnili telefonní čísla a dodnes si voláme.