Milé ženy-in,
 
taky bych vám ráda poradila v těžkém rozhodování, kam na dovolenou v České republice.

Hlavně těm, kteří nemají na to celý rok šetřit a dát potom naráz větší částku. Je to prostě doslova dovolená za babku.

Jedná se o kemp Machůzky ve Velkých Karlovicích v Beskydech. Letos tam pojedeme už potřetí.

Rádi se s manželem vracíme na krásná místa a taky každoročně zjišťujeme, že jsme opět nestihli všechno. Mohu všem jen doporučit pěší výlet na Třeštík nebo na Javorník, návštěvu pralesa Razuly. Tak, jako někdo čerpá energii ze sluníčka u moře, na mě působí jako úžasný energetický náboj LES. A vůni jehličí, tu přímo miluju.

Nezapomenutelná byla loni pro nás návštěva sklárny v Karolince. Našeho tehdy čtyřletého syna jsme odtamtud nemohli dostat. I pro tak malé dítě byla zřejmě fascinující a zajímavá ta ruční práce skláře se sklářskou píšťalou. Na památku jsme dostali krásný spirálovitý úlomek skla, který syn stále střeží jako oko v hlavě.

Letos se moc těšíme na návštěvu vesničky ve skansenu v Rožnově pod Radhoštěm, kterou jsme loni pro špatné počasí už nestihli a také plánujeme více pěších výletů. Doufám jen, že počasí bude tentokrát více přát.
 
Alena

Aleno, musím Vám dát za pravdu, že se nic nevyrovná příjemné procházce lesem. Konkuruje všem leteckým zájezdům k moři. K takovému odreagování nepotřebujete balit kufry ani cestovat tisíce kilometrů. Někdy stačí opravdu zajít jen kousek od domova :-)! 
Reklama