milé ženy-in, věřím, že vás dnešní téma zaujalo a že se připojíte. Nebo snad není váš muž hoden toho, abyste o něm napsala? Určitě ho obdivujete kvůli jeho úžasným vlastnostem, ale přiznejte si, že jeho vzhled je pro vás neméně důležitý.

Přece byste nebyla s chlapem, který se vám nelíbí, kde nepřeskočila jiskra, na kterého se nedíváte ráda? No tak vidíte.

Klidně mi můžete napsat o tom, jak je úžasný, ale nezapomeňte se zmínit o jeho vlasech nebo účesu. To je dnes hlavním tématem dne. A neříkejte mi, že vzhled není důležitý a že ho váš muž neřeší. Takového neznám. Nebo ještě lépe, takového bych znát ani nechtěla, protože chlap, který o sebe nedbá, je primitiv a ten mě nezajímá.

A plně věřím, že by nezajímal ani vás.

Tak se mi svěřte a napište mi něco na dnešní téma. Pochlubte se, jak krásné vlasy má váš partner. Pokud jich moc nemá a holí si hlavu, i takový mě zajímá. Nebo je mánička? Líbí se vám to, nebo ho nutíte, ať háro shodí?

Napište mi, jestli mu mluvíte do účesu. Shodnete se ve vkusu? Nechá si od vás poradit? Změnil se jeho účes od dob, kdy jste se seznámili? K lepšímu, nebo spíš k horšímu? Chodí váš partner ke kadeřníkovi, nebo se stříhá doma?

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Vy se zase můžete těšit na balíček kosmetiky na vlasy. Pro sebe i pro něj.

Reklama