Textilie obsahující vlákno LYCRA® jsou pružné a drží tvar. Bez přiléhavých elastických punčoch či svůdného dámského prádla s výrazným podílem LYCRY® si již mnohé ženy nedovedou svůj život ani představit. Seznamte se s horkými novinkami!!!

 

Právě velká elasticita této všestranné vlákniny přivedla odborníky ze Schwarzkopf & Henkel k myšlence využít LYCRU® i v oblasti stylingu. Výsledkem je nová řada stylingových přípravků – Drei Wetter Taft LYCRA®-flex, která zaručí pružný účes na celý den!

 

Drei Wetter Taft LYCRA®-flex: Úžasně pružný účes

Dokonalá fixace, přirozený vzhled!

 

Aby účes vydržel nadýchaný a pružný po celý den, vyžadují naše vlasy velmi individuální péči, k níž rozhodně patří nejen výběr vhodného šamponu, kondicionéru či balzámu, ale také kvalitního stylingového výrobku. Jedinečná receptura stylingových přípravků nové řady Drei Wetter Taft LYCRA®–flex se rovnoměrně rozprostře do vlasů a vytvoří neviditelnou, obzvláště pružnou síť, která udrží účes v perfektním stavu po celý den za každého počasí. Ani na konci náročného dne se tak nemusíme obávat zplihlého účesu či slepených nerozčesatelných vlasů.

Nová řada Drei Wetter Taft LYCRA®–flex s unikátní technologií splňující i ty nejnáročnější požadavky nabízí tyto tři stylingové pomocníky:

           Lak na vlasy Drei Wetter Taft LYCRA®–flex (250 ml) je ideální pro originální vlasový styling, který perfektně drží po celý den a zároveň zachová přirozený vzhled vlasů. Díky němu budou vlasy pružné a nevysuší se. I navzdory extra silně tužícímu účinku stupně 3 se lak snadno vyčesává. Doporučená maloobchodní cena je 79,90 Kč.

           Pěnové tužidlo Drei Wetter Taft LYCRA®–flex (200 ml) dodá vlasům dlouhotrvající a pevný tvar, ale zároveň zachová jejich přirozený vzhled. Pěna navíc obsahuje i velmi důležitou termo ochranu, která zajistí, aby se vlasy během fénování nepoškodily teplem. Snadno vyčesatelná pěna s extra silnou fixací je k dostání za doporučenou maloobchodní cenu 79,90 Kč.

           Gelový krém Drei Wetter Taft Taft LYCRA®–flex (150 ml) dodá účesu lesklý, uhlazený vzhled, aniž by vlasy vysušil a připravil je tak o přirozenou pružnost. Navíc účes díky extra silné fixaci vydrží po celý den. Doporučená maloobchodní cena 79,90 Kč.

 

Tyto nové pomocníky pro vaše vlasy objevíte v obchodech od 1. 7. 2005

 

 

LYCRA® je registrovanou známkou společnosti INVISTA Technologies S.A.R.L.