Má dcerka Zoika nedávno poprvé zazpívala sama před plným sálem. Obrovským pomocníkem při tréninku zpěvu nám byla LEGO® minifigurka Livi a stavebnice z nové řady LEGO® Friends – Popstar. Jak jsme spolu s Livi se Zoičinou trémou zabojovaly, si můžete přečíst v mém deníku.

Zoinka odmala ráda zpívá. Zatím se ale vždy bála před diváky vystupovat sama. Abychom tento přirozený ostych překonaly, pořídily jsme domů stavebnici z její oblíbené řady LEGO® stavebnic – novinku LEGO® Friends Pódium pro vystoupení popových hvězd. Nejdůležitějšího pomocníka pro nácvik sólového vystoupení jsme měly, nyní stačilo pustit se do trénování.

 LEGO® Friends Pódium

Doma jsme spolu pódium postavily a nadšeně prošly do nejmenších detailů. Zoe si postavila z kostiček mikrofon a spolu se zpěvačkou Livi a kytaristkou Andreou se rozhodly, že o víkendu předvedou vystoupení nanečisto jen pro mě, tatínka a prarodiče. Zoinka také vymyslela, že si hosté zaslouží speciální pozvánky. Ty měla napsané jedna dvě. A jak krásně vypadaly! Vystoupení na zkoušku dopadlo skvěle, a to naostro ještě lépe! Moje malá zpěvačka držela po celou dobu představení Livi v ručičce a všem po koncertě vyprávěla, že to zpívala Livi, ne ona!

 LEGO® Friends Pódium

V hračkářství jsme po koncertě se Zoinkou objevily další stavebnice z nové série stavebnic LEGO® Friends – Popstar.

41105 Pódium pro vystoupení popových hvězd

Na obrovském pódiu najdou milovnice hudby vše, co je potřeba k velkému koncertu. Nechybí různé ozdobné panely a nástroje pro hudební doprovod! Kamarádka Andrea bude tentokrát Livi během večera doprovázet na bicí i kytaru!

41104 Šatna pro popové hvězdy

Lego

Kdo by se před vystoupením na pódiu neměl chuť na chvilku schovat před celým světem? V Šatně pro popové hvězdy najdou zpěvačky kostýmy, zrcadlo, fén, a hlavně kamarádku, se kterou si mohou před vystoupením popovídat!

41103 Nahrávací studio pro popové hvězdy

Nahrávání nových písniček nebylo nikdy jednodušší. Nové nahrávací studio ukrývá veškerou potřebnou techniku pro natočení alba plného hitů!

41107 Limuzína pro popové hvězdy

Jaká je nejlepší odměna pro Liviny skvělé kamarádky, které ji podporují během celého turné? Přece jízda krásnou limuzínou!

41106 Autobus pro turné popových hvězd

Autobus se pro zpěvačky stává během turné jediným domovem. Naštěstí v tomto autobuse Livi najde vše, co během turné potřebuje k odpočinku i k přípravě – včetně cvičného pódia.

Lego

Reklama