Čtenářka Jukl má doma taky skvělého chlapa, milé dámy. Co všechno doma dělá, už si přečtěte samy.

Když jsem viděla ty skvělé fotky, dostala jsem hlad. Asi si půjdu koupit něco k obědu. Moc děkuju za příspěvek, milá Jukl.


Krásné úterý všem, tak jsem se rozmýšlela, zda psát na dané téma, nakonec tedy zde můj příspěvek.

S mým přítelem jsme spolu již šestnáctý rok... až mě ten počet skoro vyděsil, to to utíká. A jaká je jeho pomoc doma? Je zdatný s vrtačkou, kladívkem, sekerou, takže svépomocí zvládne menší opravy. Není mu cizí ani malířská štětka, jehla s nití (zvládne přišít knoflík), houbička na nádobí, smeták, vysavač... Vaření ho baví, a protože má nepravidelnou pracovní dobu - tak jsou dny, kdy si nemusím lámat hlavu s obědem. Každý den máme navařeno pro pět osob, dle možností se střídáme. Zásadně nedělá knedlíky a omáčky, nepeče buchty či koláče. Jinak takový guláš je jedna báseň, kuře na smetaně se rozplývá na jazyku a jeho bramborový salát je neodolatelný. Tady opravdu zaslouží pochvalu, ale samozřejmě jsou práce, které by nikdy nedělal - praní, žehlení, mytí oken...

Na ukázku posílám fotky masové rolády - nazvala jsem ji: „Tiborova roládka“. (Je to celé jeho práce, nakupuje i maso, naporcuje a já jen nabalíčkuju a dám do mrazáku.)

Ty knedlíky a špenát jsou moje výroba.

jidlo

jidlo

S pozdravem a přáním hezkého dne

Jukl

PS.: Nezapomeňte chválit své drahé polovičky.

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

A co vy, milé ženy-in? Jak jste na tom? Napište mi, budu se těšit.

Téma dnešního dne zní: S čím vám doma pomáhá partner?

Pište, jedna z vás může opět vyhrát. A co? Tentokrát pomocníky do kuchyně a koupelny Max San: odmašťovač do kuchyně a tekutý čistící prostředek s dezinfekčním účinkem. A k tomu ještě antiperspirant Dove pure. Pište dnes do 14.30 hodin. Těším se na vaše příspěvky.

  • Adresa: redakce@zena-in.cz
  • Heslo: POMOC DOMA

pomoc

Reklama