A je to tady! Chcete zažít úžasné odpoledne? Nechat se hýčkat thajskými masérkami a hezky si odpočinout? Pak máte možnost!

 

Žena-in a spřátelené stránky Jednoutýdně.cz pro vás připravily krásnou akci! Když se zúčastníte soutěžního kvízu, můžete vyhrát bezva odpoledne, kde se o vás opravdu postarají samí příjemní odborníci či odbornice. No řekněte sami. Zábavné odpoledne začne pravou thajskou masáží! A ujmou se jí odbornice na slovo vzaté – exotické thajské masérky z masážního centra SABAI. Masáže i následný program se uskuteční v luxusním hotelu Maxmilián v centru Prahy. Po skvělé relaxační masáži bude následovat zajímavý program spolu se zdravými pochutinami.

 

Můžete se těšit na vizážistku, odbornici na zdravou výživu – spolu s ochutnávkami zdravé stravy, paní gynekoložku a její seminář a také na dárky, které si každá zúčastněná čtenářka Ženy-in odnese!

 

Chtěly byste takové pohodové odpoledne zažít? Není nic jednoduššího, než se zúčastnit našeho soutěžního kvízu! Osm výherkyň toto krásné odpoledne zažije! A vy, ostatní, se dozvíte, jak to dopadlo a jak se jim tam líbilo!

 

Akce je naplánovaná na sobotní odpoledne 3/6 cca od 13.00 – 18.00, takže mohou přijet i čtenářky, které nejsou z Prahy.

 

Více o masážích Sabat se dozvíte na http://www.sabai.cz/

A více o krásném místě, kde se vše bude konat, o hotelu maxmilián se dozvíze na http://www.maximilianhotel.com/

 

Akci pro vás připravily www.zena-in.cz a www.jednoutydne.cz

 

Soutěž naleznete pod heslem "Den Relaxace" nebo na této stránce

//zena-in.cz/soutez/jedntydne/ 

Reklama