Na počátku tohoto týdne skončila soutěž na téma antikoncepce.
Zúčastnila se jí celá řada z vás a zejména z poslední části, ve které jste měli vyjádřit, co pro vás antikoncepce znamená osobně, vyplynulo, že díky ní se cítíte svobodně, sebejistě, prožíváte radost ze sexu a zároveň víte, že jednáte zodpovědně.

Věřte, že vůbec nebylo jednoduché z vašich odpovědí vybrat 10 nejlepších a dalo nám to pořádnou „fušku“.
Nicméně – štěstěna je vrtkavá, a tak tentokrát sedla na:

Saturninku:
text: Antikoncepce pro mne znamená menší strach při zmeškání MS a ocenila bych co nejmenší riziko selhání a minimální škodlivý vliv na organismus. A protože mám dneska nějakej rýmovací den..: Jen s náplastí Evra, nikdy nemám nerva z nechtěného početí…I když – kde by byl svět bez dětí??!! Protože již dítka mám, Evru hned tak nesundám!!

Arturii:
text: Antikoncepce pro mě znamená to, co pro motýla křídla. Volnost a svobodu. A to je pro mě nejdůležitější…

Snurecku:
text: Pro mě znamená antikoncepce jistotu před nežádoucím otěhotněním a nejdůležitější je pro mě určitě pohodlnost a hlavně „mozková“ nezatíženost, jelikož mi dělá problémy denně si vzpomenout vzít pilulku, proto Evru považuji za opravdovou revoluci v antikoncepčním oboru.

A tady posuďte citáty zbývajících sedmi finalistek:

Barir:
text: Antikoncepce pro mě znamená krásné milování. Nemusím mít obavy z nechtěného těhotenství, mohu si beze zbytku vychutnat vše pěkné. Nejdůležitější na antikoncepci pro mě je to, aby mě neobtěžovala, což s těmito náplastmi opravdu jde.

Vladana:
text: Antikoncepce pro mě znamená to, že nenarozený život „není náhoda“, ale „volba“.

Pusa:
text: Znamená pro mě to, že si mohu naplánovat svůj život. Je to pohodlná, bezpečná a bezbolestná metoda, jak mít přehled o tom, co se děje s mým tělem.

Kačička:
text: Antikoncepce pro mne znamená, že energii, kterou bych vyčerpala na zabránění otěhotnění mohu využít jiným způsobem. A hlavně, jsem v pohodě a sama se mohu rozhodnout, kdy je ten správný čas na to, abych přivedla na svět malého tvorečka.

HANKAM:
text: Antikoncepce pro mě znamená jistotu. A nejdůležitější, aby byla bezpečná a s co nejmenšími a nejšetrnějšími zásahy do mého těla.

Andula:
text: Svobodu. A pak také zdraví. Možná v obráceném pořadí. Svobodou nemyslím možnost si nevázaně užívat, ale osvobození od strachu, že otěhotním. Zdraví – neplatí vždy, ale vhodně zvolená antikoncepce ho může chránit. A antikoncepce, kterou používám já, mě navíc zbavila menstruace, takže už se nevyznám v nabídce jistých hygienických potřeb. Ale vůbec mě to nemrzí.

_Lucky:
text: Evra mně s mým medvídkem pomáhá prožít chvíle ničím nerušeného štěstí při našich společných hrách…

Tak – to je všechno.
Snad zbývá ještě dodat, že výherkyně získává: Exklusivní kosmetický balíček s dámským parfémem Bvlgari, druhá a třetí šťastlivkyně od nás obdrží: Exklusivní kosmetický balíček s pánským parfémem Lanvin (vánoční dárek pro partnera), čtvrtá a pátá: Krychlové rádio, šestá až desátá vylosovaná dostane: Keramickou kostku.

No a tím jsou dárky rozdány. Gratulujeme!

Výherkyně budou kontaktovány na základě informací uvedených
v registraci www.zena-in.cz