5ebe58d72cd23obrazek.png
Víte, že můžete řešit rýmu a zánět dutin přírodní cestou, a ještě k tomu jinou lékovou formou, než je sprej do nosu? Vyzkoušejte rostlinný lék Sinupret. Obsahuje kombinaci 5 rostlinných extraktů z těchto léčivých bylin: hořec žlutý, prvosenka jarní, sporýš lékařský, šťovík kyselý a černý bez.
5ebe58758ac11obrazek.pngJak Sinupret působí?

  • Sinupret rozpouští hustý hlen, uvolňuje nos a nosní dutiny a tím uleví od tlaku a bolesti hlavy při nachlazení.

Sinupret je vhodné začít užívat již při prvních příznacích virové infekce, protože podporuje zvýšenou tvorbu čerstvého, tekutého hlenu. Čerstvý hlen s sebou přináší důležité obranné látky k potírání virů v místě jejich působení. Sliznice nosu a vedlejších nosních dutin se zotavuje. Obranný systém a samočisticí funkce sliznice se opět aktivují. Sinupret provede takříkajíc „velký úklid“ v nose. Sinupret také podporuje účinek antibiotik při onemocnění dýchacích cest tím, že rozpustí pevně usazený tuhý hlen v nosních dutinách i dýchacích cestách a napomáhá tak přirozené obranné funkci sliznice.
5ebe59b88c993obrazek.png

Sinupret je volně prodejný lék, k dostání bez lékařského předpisu ve Vaší lékárně. Sinupret můžete užívat ve formě kapek nebo tablet různých koncentrací, tak zvaně pro každého na míru. Jak užívat, od kolika let věku a vůbec více informací na SINUPRET.CZ a SINUPRETAKUT.CZ.

Lék k vnitřnímu užití. Čtěte pozorně příbalovou informaci.

Více na SINUPRET.CZ

Clipboard02.jpg

Reklama