...nebude kazit vaše svatební fotografie, pokud svůj svatební styl svěříte do rukou zkušené návrhářky Soni Hlaváčkové. Vytvoří vám svatební look na klíč a zajistí to nejlepší stylové sladění. Družičky, rodiče snoubenců či ženich by měli svým oblečením kopírovat styl nevěsty.

Svatební modely Soni Hlaváčkové jsou na první pohled jasně rozpoznatelné díky propracovanému střihu a nápaditému provedení. Jako materiály jsou používány nejlepší krajky, italské a francouzské hedvábí, broušené kameny a polodrahokamy či ruční výšivky. Šaty dají vyniknout přednostem nevěsty a vytvoří kolem ní jiskřivou atmosféru, pohrávající si se sexy křivkami, krásným zdobením a zdůrazněním osobnosti ženy.

Tyto šaty snů jsou tím nejexkluzivnějším, co může nevěsta v naší zemi získat. Model Soni Hlaváčkové vyhrál i soutěž Svatební šaty roku. Původně byly v šatech zasazeny diamanty a jejich cena se vyšplhala na 3,5 milionu korun. Pro běžné zapůjčení však byly diamanty vyměněny za přírodní zirkony s briliantovým brusem a cena šatů je i tak oslňující – 500.000 korun.

svatební šaty Soni Hlaváčkové

Svatební šaty s dlouhou vlečkou a hlubokým výstřihem na zádech. Všimla jsem si, že Soňa Hlaváčková klade důraz na zadní partie šatů. Je to logické. Záda jsou částí těla, kterou svatebčané na nevěstě vidí nejdéle.

svatební šaty Soni Hlaváčkové

Kde je řečeno, že by svatební šaty měly být jen bílé, krémové, růžové, prostě světlé? Šaty v barvě královské modři a s bohatou výšivkou kolem netradičně tvarovaného dekoltu na zádech se stanou nezapomenutelnými.

svatební šaty Soni Hlaváčkové

Něžné šaty empírového střihu zdobí krajka a úžasná cyklámenově růžová mašle z hedvábného saténu

svatební šaty Soni Hlaváčkové

Černá krajka a svatba? Proč ne? Svatební šaty pro odvážné a sebevědomé nevěsty

Svatební šaty si lze také zapůjčit. Nevěsty si je mohou obléknout jen za zlomek ceny. Půjčovné je stanoveno na pouhých 30.000 korun. Počet zápůjček je omezen, takže šanci obléknout si je bude mít jen několik nevěst.

Řadu šatů z nové kolekce Soni Hlaváčkové nafotila Andrea Heringhová.

Zdroj: tisková zpráva. Foto archiv Soni Hlaváčkové

Reklama