Kdo se může stát nezávislou kosmetickou poradkyní společnosti Mary Kay?
Každá žena, nebo i muž, kteří jsou starší 18 let, milují krásu, změnu, inspiraci, výzvy, a to vše ve spojení s kvalitními přípravky.

Ale přeci jenom, jsou nějaké předpoklady, které by poradce měl mít?
To je asi to, co oceňuji na společnosti Mary Kay nejvíc. Najde se zde každý typ ženy. Maminka na mateřské dovolené, studentka vysoké školy, žena pracují na plný úvazek, žena s odrostlými dětmi, pro níž konečně přišel čas na seberealizaci, žena, která chce přivýdělek. Prostě každá žena, která touží po změně. To je ten správný čas na vyhledání společnosti Mary Kay, která byla založena ženou pro ženy.

5a9fd75585f96obrazek.pngExistují nějaké kurzy pro začátečnice? Pořádají se i následná školení?
To je další benefit, který bych vyzdvihla na přední místo v podnikání s Mary Kay. Sebevzdělávání a forma školení.
Každá žena může využít kurzy líčení, školení o image, produktech, manažerských dovednostech. Za 21 let, co je společnost na československém trhu, se forma vzdělávání zvýšila na profesionální úroveň i díky novým technologiím. Můžeme tak využívat osobní webové stránky, Facebook, elektronické zpravodaje.

Dostupnost informací je tak neomezená a forma školení, kde se můžete inspirovat ženami, které jsou na nejvyšších pozicích, je k nezaplacení. Na Mary Kay je úžasné, že se můžete inspirovat od druhých a zároveň zůstávat sama sebou.

Takže i v podnikání s Mary Kay existuje kariérní žebříček. Jak v něm mohou poradkyně stoupat?
Ano, existuje. Každá žena jistě ocení, že se do budování kariéry s Mary Kay může vrhnout bez ohledu na věk, vzdělání, titul. Kariérní postup je zpříjemněný nejen finanční stránkou, ale i dárky. Ať už to jsou kabelky, kosmetické kufry, možnost zúčastnit se prestižních školení, luxusních zážitků jako jsou dovolené do exotických zemí. Díky programu Auto s Mary Kay můžete na silnicích potkat řidičky růžové Škody Octavia nebo ženy, které řídí luxusní růžový Mercedes. To vše díky skvělému, ale hlavně spravedlivému kariérnímu žebříčku.

Co pracovní doba, jak moc je flexibilní?
Pracovní doba byl právě důvod, proč jsem se rozhodla zkusit podnikání s Mary Kay. Byla jsem tzv. „nezaměstnatelná“ díky tomu, že jsem byla maminkou tří malých dětí. Velmi mi vyhovovalo, že jsem si určovala čas i s ohledem na případnou nemoc nebo prázdniny a chod rodiny nebyl nikterak ohrožen. Vy sama si určujete kdy, kde a v kolik. A to si myslím, že je pro nás ženy velmi osvobozující.
A navíc, když se díky kvalitě přípravků automaticky začnete cítit krásná a sebejistá, v ten moment se život stává veselejším.

Když byste tedy měla shrnout práci nezávislé kosmetické poradkyně Mary Kay. V čem spatřujete její největší výhody a přednosti a proč byste ji doporučila i své kamarádce?
Systém školení, možnost se inspirovat od těch nejúspěšnějších, luxusní kosmetické přípravky, které fungují, každé tři měsíce kosmetické novinky na trhu, odměňování, pocit uznání, to je pro mě dokonalý svět žen.
Náš úspěch je měřitelný počtem změněných životů. Někdy to mohou být okamžiky, kdy po „Hodince krásy“ od vás odchází žena se zvýšeným sebevědomím. Jsem přesvědčená, že si každá žena zaslouží vědět o příležitosti s Mary Kay. S Mary Kay se stává život krásnějším.

Filozofie společnosti je založena na pravidle „chovej se k druhým tak, jak chceš, aby se i oni chovali k tobě“. A to je záruka, že se ve světě Mary Kay budete cítit jako doma!

Chcete vědět o kariéře u Mary Kay více? Pak pokračujte ZDE.

Reklama