V létě se váš trávník a rostliny bez vody neobejdou, a proto je nutné je pravidelně a dostatečně zavlažovat, aby prospívaly. Kdo by ale chtěl stále zakopávat o zahradní hadici nebo se ji snažit rozmotat z nepřehledného klubka? Jednoduše ji uložte a použijte k tomu hadicový držák na stěnu.

hadice

Můžete využít klasický držák, do kterého hadici vždy uložíte nebo zvolit sofistikovaný nástěnný box, z něhož hadici snadno odvinete a poté automaticky navinete zpět. S kompaktním hadicovým boxem Kärcher Premium CR 7.220 Automatic lze hadici pohodlně a rychle navíjet a odvíjet bez námahy a zauzlení. Díky integrované brzdě zaručí její kontrolované zatažení. Zpětný tah hadice funguje automaticky a zcela rovnoměrně. Hadicový box může být díky plochému držáku na stěnu a svým kompaktním rozměrům úsporně uložen.

hadice

Při práci oceníte oblast výkyvu, kterou lze individuálně nastavit od 0° – 180° pomocí praktické úhlové fixace. To umožňuje účinně chránit předměty i stěny v okolí schránky s hadicí, aby nebyly poškozeny. Kärcher Premium CR 7.220 Automatic zcela bezpečně upevníte na zeď a v případě potřeby nebo třeba před zimou opět odejmete a uschováte do další sezóny.

hadice

www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz

Reklama