patexJe sobota, naše rodinka si ještě pohodlně hoví v posteli a užívá si krásného klidného rána, když se vedle od sousedů ozve naplno vrtačka. V ten moment je konec. Mám pocit, že se třese celý barák. Naštvaně vylézám z postele, manžel nešetří sprostými slovy na účet souseda. Tohle se již opakuje třetí sobotu. Sbalím synka a honem se oblékneme, abychom co nejrychleji vypadli z domu od toho hrozného hřmotu. Každou sobotu jezdíme ráno nakupovat. Ne, že by to zrovna naše rodina milovala, ale poslední soboty jsme rádi, že můžeme z baráku utéct. V klasickém hypermarketu najdete skoro všechno, vždyť to znáte. Když tentokrát manžel procházel mezi regály, zavedly ho kroky také k lepidlům. Najednou jsem si vzpomněla na jednu zábavnou reklamu právě se sousedem. Jak se to lepidlo jen jmenovalo? A, už si vzpomínám, to byl Pattex. Zamířila jsem s manželem do potřeb pro kutily. Ejhle, Pattex. Ti tedy mají výběr. Chvilku jsem studovala, co všechno se dá Pattexem lepit, a zaujala mě verze pro „ženské“, jak to nazval manžel. Představte si, že tam měli montážní lepidlo, které nepotřebuje žádné složité aplikační pistole, ale stačí jen stisknout samospoušť a už lepíte. Najednou mě něco napadlo. Přivezeme našemu sousedovi dárek. Když jsme se vraceli z nákupu, soused zjevně ještě neskončil. Manžel ihned zamířil k jeho dveřím, několikrát zazvonil, ale vrtačka oba pokusy zjevně přehlušila. Teď, teď je chvilku ticho, znovu zazvonil. Soused byl překvapený, udivený, ale Pattex hned zkusil, odložil vrtačku a teď lepí. Dnes je zase sobota a my si užíváme to krásné ticho.

pattexSousedské hádky často vznikají kvůli maličkostem. Ovšem s Pattexem se jich můžete vyvarovat. Zvuk vrtačky snad nemá rád nikdo, nejspíš nám připomíná chvíle strávené na zubařském křesle. Vrtačku, hmoždinky a šrouby spolehlivě nahradí montážní lepidla Pattex. Inovativní technologie okamžité přilnavosti umožňuje lepení různých předmětů bez fixace. Nanesené lepidlo ihned přilne a udrží lepený předmět na svém místě. Tuto vlastnost oceníte zejména při lepení na příklad na kolmou stěnu nebo strop. Pattex zahrnuje celou řadu lepidel pro různé použití.

Pattex Super Fix PL 50 je ideálním pomocníkem pro lepení v interiéru, v momentu, kdy je alespoň jeden z povrchů savý. Spolehlivě lepí například soklové a stropní lišty nebo rozety ze dřeva či polystyrénu. Pattex Express Fix PL 600 se používá pro lepení v interiéru i exteriéru. Jednoduše s ním nalepíte například obložení, nebo obklady schodů. Pattex Total Fix PL 700 je špičkové trvale elastické lepidlo. Spojí savé i nesavé povrchy a lepí dokonce i pod vodou. Pevně spojí materiály jako je dřevo, kov, plast, sklo atd. Nyní se navíc vyrábí i v průhledné kartuši, která usnadní kontrolu spotřeby. Stačí jediný pohled a přesně víte, zda vám lepidlo vystačí, nebo bude dobré si dokoupit další. Pattex Power Fix je první montážní lepidlo s vlastní samospouští. Díky revolučnímu balení nepotřebujete aplikační pistoli. Stačí zmáčknout spoušť a již lepíte! Aplikace je tak snadná, že ji hravě zvládne i ženská ruka. Lepidlo je určené pro lepení v interiéru, spolehlivě lepí různé materiály - dřevo, keramiku, kov nebo polystyren. Lepidlo Pattex Power Fix se samospouští je prvním montážním lepidlem v ČR, které využívá „samospouště" pro snadnou a rychlou aplikaci. Lepte bez pistole snadno, rychle a bezpečně.

pattexZapomeňte na hřebíky, šrouby a hmoždinky. Nemusíte se trápit s vrtačkou, můžete jen lehce, snadno a navíc rychle přilepit to, co potřebujete. Stačí si jen vybrat některé z lepidel značky Pattex a máte vystaráno. S Pattexem budete spokojeni nejen vy, ale i vaši sousedé. Není přece nad dobré sousedské vztahy.

Více na www.pattex.cz