rodinka

Tea Tree olej Australian BodyCare® - nejsilnější přírodní dezinfekce pro celou rodinu

100 % čistý olej Tea Tree Australian BodyCare® šetrně, rychle a bezbolestně dezinfikuje, zabraňuje vzniku nebo dalšímu šíření infekce a urychluje hojení.

tto Tea Tree olej Australian BodyCare® je vhodný k ošetření drobných poranění jako jsou odřeniny, řezné ranky, oděrky a drobné popáleniny. Působí také jako okamžitá a šetrná dezinfekce při štípnutí hmyzem. 

Tea Tree olej Australian BodyCare® působí rychle a nepálí. 

Maminka dvou malých dětí říká:

"Tea Tree olej používám už dlouho. Spolehlivě a rychle funguje, takže nedám na olej Tea Tree od Australian BodyCare® dopustit. Teď, když mám sama malé děti, snažím ttose jim ošetřit jejich drobná poranění, škrábnutí či štípnutí tím nejšetrnějším způsobem. Nejvíce používáme Australian BodyCare® olej v létě na štípance od hmyzu - je to jednak dezinfekce a jednak svědění okamžitě zmizí, takže se děti neškrábou. Když upadnou a odřou si kolínko nebo ruku, mám tento originální olej Tea Tree stále při ruce. Vozila jsem ho v tašce na kočárku a přibaluji ho na všechny na výlety do přírody. Jedno větší balení jsem koupila mým rodičům, když hlídají děti o víkendech.

Díky originálnímu oleji Tea Tree Australian BodyCare® mám jistotu, že jsem koupila pro své děti to nejlepší, co na českém trhu existuje."

Originální olej Tea Tree Australian BodyCare® se prodává pouze v lékárnách v 10 ml a 30 ml tmavých lahvičkách, které ho chrání před účinkem světla.

ttoNyní, v letním období, je lepší koupit rovnou letní set 30 ml + 10 ml za výhodnější cenu. Budete mít obě lahvičky po ruce jak na výletě, tak na chatě nebo doma.

K dostání pouze v lékárnách.

Více na www.tea-tree-oil.cz

Výhradní dovozce značky Australian BodyCare®:
Axellus s. r. o., Michelská 60, Praha 4, 140 00, www.axellus.cz